Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ilyekor lehet még ubokát...

Ilyekor lehet még ubokát ültetni? Magról!

Figyelt kérdés
2019. júl. 9. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Már nem szerencsés .
2019. júl. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De miért?

Amit májusban ültettem, most érik.

Melegre van szüksége.

Ha most ültetném, augusztus végére, szeptember elejére nem érne be?

2019. júl. 9. 18:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Most már nagyon meleg van (jó, nem a mai napra gondolok), a palánta nem biztos, hogy megfelelően fejlődne. Másrészt a májusi uborkád őszig folyamatosan teremni fog (legalábbis az általam ismert fajtákra ez jellemző). Amit most vetsz, arról nem sokat fogsz szüretelni.


De ha van hely, megpróbálhatod. Legfeljebb elpazarolsz pár szem magot.

2019. júl. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm.

Rápróbálok, mert semmibe nem kerül, a paradicsomok közé beteszek pár magot, azt a részt úgyis locsolom.

2019. júl. 9. 19:19
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]


Sosem hittem a véletlenekben. :D


Nem keerstem rá, csak facebook-oztam, és ez volt az idővonalamon.


"Július első felében még vethetünk zöldbabot, csemegekukoricát, uborkát, burgonyát"

2019. júl. 9. 20:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Az uborka ilyenkor még tökéletes, hónap végéig egész biztosan, talán még tovább is, augusztusban még nem próbáltam. Bírja a hőséget kicsi korban is. Feltétel, hogy rendszeresen öntözni kell.
2019. júl. 10. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!
2019. júl. 10. 05:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!