Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül rohamosan az IPhone?

Miért merül rohamosan az IPhone?

Figyelt kérdés

Adott egy 2 hónapos IPhone 7.

Kb. 2 napja Ákos 14 fut rajta. A minap lettem figyelmes arra hogy rohamosan elkezdett merülni és akksi állapot 98%rol visszaesett 95%ra. Mi lehet a probléma? Válaszokat előre is köszönöm.



2020. szept. 21. 07:18
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
És mennyi idő alatt merült 3 %-ot?
2020. szept. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kb. ezalatt a 2 nap alatt
2020. szept. 21. 07:55
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
Mi? 2 nap alatt merult 3%-ot? Nem ertem. Ez sok? Fel oraja vettem le toltorol, azota 100-rol 92-re merult. Mondjuk azota nyomkodom folyamatosan es megy a Twitch is a hatterben.
2020. szept. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A beállításokban található akkumulátor állapotról beszélek nem a töltöttsegrol. A töltöttsegem jelen pillanatban 79%. Másfél órával ezelőtt vettem le a töltőről.
2020. szept. 21. 09:03
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

- jobban merül mert állandóan nyomkodod és nézegeted az új iOS-t

- néhány napig az iOS frissítés után még jobban merül, mert a háttérben tovább dolgozik ezen-azon.

- jobban merül, mert mindig azt nézed, hogy nem merül-1 és minden %-ot tragédiaként élsz meg, mert minden frissítésnél teleírkálják a fóumokat azzal hogy jobban merül

- kénszerítve indítsd újra (bekapcsoló gomb és főgomb folyamatos nyomva tartása újraindíulásig míg meg nem jelenik az alma logo) ez kilövi azt a folyamatot ami esetleg beragadt volna és meríteni a telefont

- beállítások átnézése! minden frissítéstok egy csomó beállítás megváltozik és amit korábban kikapcsoltál bekapcsolódik. Nézd át az összes helyadathoz kötött dolgot meg ilyeneket.

- Az akku állapot tud mászkálni fel-le. számított érték, lehet valamit félreszámol a rendszer. ennyi idő alatt ennyit nem változik ténylegesen az akku állapota. (fentebb említett újraindítást talán segít ezen is)

- mennyi a képernsőidő? ha az nagyjából megvan akkor nincs az akksinak semmi baja.

- nézd meg az akku grafikont, ott látszik a meredekségből hogy ha rendellenessen merül és az is látszik melyik app zabálja

- azt hogy új hogy kell érteni? most vetted használtan, vagy tényleg új?

2020. szept. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A nevetséges akku kapacitás is közrejátszik. Újonnan sincs 2000 mah
2020. szept. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Teljesen újonnan vettem
2020. szept. 21. 10:43
 8/8 anonim ***** válasza:

am lehet h kell 1-2 hét mire a rendszer teljesen feltelepül pacekba

konyhanyelven nem tudom elmondani

2020. szept. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!