Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Help! Rohamosan fogy a tárhely...

Help! Rohamosan fogy a tárhely az iPad-emről?

Figyelt kérdés

Nem értem mi történt.

2 napja jelzett, hogy kevés a tárhely. Azt se nagyon értettem, de letöröltem szükségtelen dolgokat. Felszabadítottam 3 GB-ot, azóta nem teepítettem semmit, most megint jelzett, hogy csak 176 Mb-om van. MI történik??

Vírus? de hát még vírusirtó sincs appstore-bban :((



2016. máj. 18. 19:31
 1/3 A kérdező kommentje:

Úristen, mekkora sz*r!!!!

15 Gb-ot evett meg az egyéb mappa, amit nem lehet kitörölni, csak ha törlöm az egész rendszert és visszaállítom biztonsági mentésből. Komolyan, Apple? 200e Ft-ért vett drága sz*pás!

Wow!

2016. máj. 18. 20:36
 2/3 anonim ***** válasza:

Menj az iTunes Store-ba, ott Movies fül, keress valami nagy méretű filmet, amit lehet kölcsönözni (rent), majd katt rá. Nem baj, ha van mellé összeg írva, nem fogja levenni, mivel nincs annyi hely, hogy elkezdje letölteni. Ha nem adtál meg bankkártya adatot akkor ugye nincs is honnan, de a jelszót ne is írd be, ha kérné. A Beállításokban azért állítsd át először, hogy fizetés esetén minden alkalommal kérje az ID jelszavát.

Ha ezt megcsináltad (kattintasz a 'rent'-re), ki fogja írni, hogy nincs elég hely stb stb... de az iPad szépen elkezdi magát tisztítani: törli a caché-t. Sok gigányi helyet nyerhetsz így, remélem segít!

2016. máj. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi! :) Kár, hogy nem előbb olvastam.

Készítettem egy biztonsági mentést és visszaállításoknál kitöröltem mindent. Csak ezzel elment több, mint egy órám, ami vizsga előtt nem a legjobb alkalom...

2016. máj. 19. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!