Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 11 akku állapota...

IPhone 11 akku állapota megfelelő 1 év után?

Figyelt kérdés

94%-on van a maximális kapacitás, ami azt jelenti hogy egy újhoz képest, csak 94%-ra lehet maximálisan feltölteni. Kb 1 éve van meg a telefon, tavaly vettem október elején, ezért elgondolkodtam vajon ez normális mértékű csökkenés-e.

Szerintetek?



2020. szept. 21. 12:01
 1/9 anonim válasza:
55%
Nekem februárban vásárolt 11 pro van, 100%os akkuval. Szerintem nem oké, hogy egy év alatt ennyit merült. Érdemes lenne egy apple csoportban is rákérdezned erre a facebook-on. De vigyázz, mert ott általában folyamatosan kiröhögik a másikat.
2020. szept. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti, hogy havonta kb. 0,5%-ot csökkent a kapacitása.

Teljesen normális elhasználódás. Kb. még egy év, utána lehet cseréltetni az akksit, de nem feltétlen kell akkor sem, csak ha zavaróan lecsökenn a használati ideje egy töltéssel.

Bármilyen más telefonnál is elhasználódik az akku.

2020. szept. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nekem novemberi a 11 pro és 98%-os.

szerintem a 94% teljesen jó

2020. szept. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Morzsi007 ***** válasza:

Én 1 évesen vettem a 8-ast, akkor volt 93%-os. Most lesz 3 éves 82%-os most és kb 5 hónapja nem változott. Teljesen rendben működik.

Neked normális a 94%, ez sok mindentől függ. Ameddig bírja az eredeti aksi ne cseréld/cseréltesd ki.

2020. szept. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor egyenlőre nem cseréltetem ki az akksit.
2020. szept. 21. 12:55
 6/9 A kérdező kommentje:
#3 igen, azt hallottam hogy a Pronak nagyon jó az akkumulátora. Biztos neked ezért bírja ennyire jól.
2020. szept. 21. 12:57
 7/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

úúú ember! majd ha 85%-os vagy annál gyengébb lesz! majd akkor ráérsz cseréltetni!

no para!

még egy évet elmegy simán ezzel az akkuval!

nekem 89%-os volt a 8+ mikor eladtam 2,5 évesen, de nem vettem észre számottevő képernyőidő csökkenést.


olvasd el ezt a cikket: [link]

2020. szept. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem probléma
2020. szept. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

első vagyok

akkor jó, ha normálisnak számít :) tök úgy voltam vele, hogy nem szabadna ennyire merülni, de akkor oké :D

2020. szept. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!