Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekomnal alkalmazasban...

Telekomnal alkalmazasban miert nem lehet aktiv szolgaltatast kikapcsolni?

Figyelt kérdés
Ott van a kikapcsolas gomb olyan halvany szurke meg hiaba nyomok ra nem reagal.

2020. szept. 22. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nincs jogosultságod kikapcsolni

flottás vagy? - akkor azért.

az adott szolgáltatás hűségidős? - akkor azért

2020. szept. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van olyan szolgaltatas amit sms be ki tudok kapcsolni csak 1 sms árába kerul.Ha alkalmazasba engedné ugy jobb lenne.
2020. szept. 22. 20:54
 3/3 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

én ezt végigjártam sajnos...................

amit az appban nem tudsz elintézni azt SMS-ben sem tudod és a neten sem tudod.


én flottás díjcsomagban voltam a Mozdonyvezetők Szakszervezeténél és amikor kiléptem, a nevemre került az előfizetés. Azt hittem minden rendben, de sosem tudam elintézni semmit normálisan. Azt hittem a telekom a hülye.

Aztán szerencsémre belefutottam egy tök normális ügyfélszolgálatosba aki szánt időt arra hogy végignyálazza a beállításokat és rájött, hogy valaki valamikor régen egy pipát nem vett ki egy helyről, ezért bár a sajátom volt a díjcsomag már, de az online ügyfélszolgálaton (app, sms, stb.) még flottáként érzékelt a rendszer.

kivette ezt a pipát és onnantól bármi tudok intézni SMS-ben, appban, neten, akárhogy.


azt javaslom hívd fel az ügyfélszolgálatot és élő emberrel beszélve mond el neki mi nem megy. talán neked is szerencséd lesz és nem egy idióta üfi-sel találkozol.

2020. szept. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!