Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » "A (z) Google Play-szolgáltatá...

"A (z) Google Play-szolgáltatások alkalmazás nem válaszol" hiba vernee M5 telefonon?

Figyelt kérdés
A fenti hiba jön néhány napja. Ilyenkor az akkut 15-20 perc alatt lemeríti (melegszik is rendesen). Az android gyári visszaállítása megvolt, az appok visszatöltése közben is jött ismét a hiba. De akadozik a navigáció is; állandó újratervezésbe ragad. Ha kikapcsolok wifit és adatkapcsolatot, akkor nem jön a hiba, de a navigáción ez sem segít. Mi lehet a baj?

#Android #vernee M5 #A(z) Google Play-szolgáltatások alkalmazás nem válaszol
2018. nov. 11. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

"Mi lehet a baj?"

"vernee M5 telefonon"


Szerintem evidens.

2018. nov. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Ahogy az első mondja: ipari hulladék ez a telefon, úgyhogy nem csoda, ha ilyen hibák jönnek elő.

Ha olcsón akarsz jót, akkor Meizu, vagy Xiaomi az, amit érdemes venni.

2018. nov. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is M5-öm van, csak nem ez a nevesincs Vernee, hanem Meizu. Ebből látszik, hogy a 4 GB RAM semmit nem ér, ha nincs alatta normális op. rendszer. Az enyém 1.5 évesen, ugyanazzal a CPU-val, mint ez a Vernee , de kevesebb RAM-mal is gyorsan és hibátlanul teszi a dolgát. Igaz, én már kicsit belenyúltam a rendszerbe, de akkor se vennék ennyire nevesincs telefont. A 4 GB RAM csak parasztvakítás!
2018. nov. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem vidd szerelőhöz.
2018. nov. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már majdnem elvittem a szervizébe, de érdekes módon abbahagyta, teljesen jól működik, lehet, hogy valamelyik frissítés helyretette...
2018. nov. 23. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!