Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Tabletet válaszak, ha...

Edemara kérdése:

Milyen Tabletet válaszak, ha rajzolásra szeretném használni?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy komolyabb tabletet vásárolni, játékok futatása nem igazán érdekel, főleg általános célokra, mint internetezés, filmezésre akkarom használni, de volna egy kritikus pontja a választásnak, szeretnék vele rajzokat készíteni és szeretném ha ezt a funkciót a lehető legjoban ellátná.

Jeleneg egy Apple iPad 7-en gondolkodok, de kiváncsi vagyok a ti véleményetekre is. Esetleg tudtok-e más gépet ajánlani az árkategóriájában?



2020. szept. 25. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A samsung S pen-je iszonyú jó. Nekem telóban van és elképesztő dolgokat lehet vele rajzolni. Szerintem tablet is van S-penes.
2020. szept. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Igen, a Tab S széria, az S7 a legújabb, de pl. az S5e is jó állítólag.
2020. szept. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

de most jött az ipad 8 ugyanazért az árért és a10 helyett a12 es procival

mégis miért a 7 en gondolkodsz?

2020. szept. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Összintén nem is tudom, miért nem néztem a 8-ast ekkora árréssel valóban inkább azt vinném, de majd a Tab S-ekre is rá nézek.
2020. szept. 27. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!