Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt ajánlotok ilyen...

Angolora kérdése:

Milyen mobilt ajánlotok ilyen használathoz?

Figyelt kérdés

Új telefont keresek

Kb 90.000 és 150.000 között fontos lenne hogy jó képet,videót készítsen(persze nem valami profit csak egy olyan okét egy mindennapi használathoz.Illetve a PUBG Mobile és egyéb játékok normálisan fussanak rajta. Tudom ennyi pénzért nem kapok gamer telefont de azert egy alap grafikán vigye el. A felhasználó felület gyors bug es akadás mentes legyen.Egy elfogadhato akksi.Gyorstöltés amivel max 3óra alatt maxon van a telefon. A Xiaomi Note 9Prot és a Ltc 10Prot néztem ilyet használ valaki?mik a tapasztalatok?



2020. szept. 26. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez 90 ezer alatt van, de szeritem ez is megfelel: Xiaomi Redmi note 9 pro
2020. szept. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Alatt helyen környékén :)
2020. szept. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Igaza van az elsőnek bőven elégedett leszel vele de inkább a 6 GB RAM-osat vedd.
2020. szept. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én ilyet

[link]

2020. szept. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4. Hát ez egy „kicsit“ drága
2020. szept. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!