Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Már nem olyan stabil az iOS...

Már nem olyan stabil az iOS mint régen volt?

Figyelt kérdés

[link]

Akik annyira istenítik az iOS-t, főleg hogy régebbi készülékek is megkapják, azok mit szólnak ezekhez?


Lényegében az összes fórumon ezekről panaszkodnak.



2020. szept. 27. 07:56
A kérdező szavazást indított:
még mindig stabil
már nem annyira
az első pár frissítés megoldja a kezdeti gondokat
mi az az iOS?
23 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Sose volt
2020. szept. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

2, ezt a jóóval stabilabb állítást honnan veszed?


Évek óta androidos telefonjaim vannak, egyiknél se voltak stabilitási gondok, nem indítgatom újra őket naponta. Kezdetben az olcsóbb telefonokkal tényleg voltak ilyen gondok, ez tény.


Viszont az is tény, hogy rengetegen számolnak be az iOS bug-osságáról.

2020. szept. 27. 09:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

3 és fél éves androidos telóm összesen vagy 4x indítottam újra, de azt sem a rendszer stabilitás probléma miatt.

Az android alapvetően nem rossz, ha a hardverrel megfelelően van összehangolva.

2020. szept. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nincs komoly gond az iOS-al.

Miután Steve Jobs elhunyt akkor elég sok probléma adódott, de most már magukra találtak az iOS 12-13-14-nek már semmi baja nincs.

Ha fagyás van akkor az általában 110%-ban az adott app hibája.

nem találtam komoly bugokaz sem amik a használhatóság rovására mentek volna.

de hát ezek a rendszerek már sokkal komolyabbak mint egy 3210-es, vagy egy T10-es menüje - ha egyáltalán emlékszik valaki azokra a telefonokre.


azt gondolom, hogy akik a nagoyn korai bétákat rakják fel, vagy akik jailbreakelik a telefonjukat azok tapasztalhatnak problémákat. de hát az már az ő bajuk.

2020. szept. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyan már. Abszolút stabil. Amikor júniusban feltettem az iOS 14 bétáját, valóban instabil volt egy-két alkalmazás működése, hiszem nem erre voltak optimalizálva.


Maga a rendszer viszont stabil, és gyors, legalábbis én ezt tapasztalom. Nem istenítem, de az Androiddal ellentétben ez még sosem okozott csalódást számomra.

2020. szept. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!