Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak nálam lehet a Messengeren...

Csak nálam lehet a Messengeren mindenféle hangulatjellel reagálni?

Figyelt kérdés
Ma jött be ez a frissítés, de akárkit megkérdezek, csak nálam van így. Esetleg valaki másnál?

2020. okt. 1. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Néztem, nálam semmi.
2020. okt. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam sincs semmi. Tesztfunkció lehet.
2020. okt. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Tesztfunkció? Miért pont nálam, aki egy kukkot se ért ezekhez? És ez így is fog maradni már? Nem zavar, csak érdeklődöm.
2020. okt. 1. 18:18
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A Facebook előszeretettel választ ki random felhasználókat az új funkciók tesztelése érdekében.

2020. okt. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem azonnal vezetnek be mindent. Te vagy a kiválasztott. Én tök hamar megkaptam az új fb kinézetet, az ismerőseim meg csak mostanában (visszaállíthatatlanra)
2020. okt. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Juj, most kiváltságosnak érzem magam... :D Akkor csak ennyi az egész. Ha valaki kíváncsi lenne rá, így néz ki a funkció (és az összes hangulatjel megtalálható)

[link]

2020. okt. 1. 18:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Így van, random ki lettél választva. Így volt ez a sötét módnál, illetve az új Facebook kinézetnél is.


Én például a sötét módot csak akkor kaptam meg, mikor már hivatalosan, mindenkinél elérhető volt.


Az új Facebook kinézetet meg kb. március-április óta használom.

2020. okt. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!