Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért indul újra a telefon...

Miért indul újra a telefon amikor a Facebook app-ot használom?

Figyelt kérdés
Legfrisebb Android van rajta, a Facebook is a legújabb. A telefon is új(Samsung S10+). Nagyon idegesítő. A facebook-os videóknál indul újra főleg. A facebook lite-ban isezt csinálja. A facebook alkalmazásal lehet valamilyen probléma? Várjak, amíg ki nem javítják a facebooknál a hibát egy új verzió frissítéssel. A telefonnal nincs probléma. Szervízben is volt.

2020. okt. 3. 14:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Csökkentett módban is újraindul egy bizonyos idő után, kb. 2 óra után a Facebook videók lejátszása során.
2020. okt. 4. 10:40
 12/15 anonim ***** válasza:
Találok tippeket, ha rákeresek a "Facebook app phone restart" kifejezésre, nézd meg, hátha segítene valami.
2020. okt. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet. Már mindenhogy rákerestem. Először magyarul, olyan nyelven nem volt sok találat, így angolul is. Ott akad válasz, de eddig azok sem segítettek, de még keresem. Ezeken a felsorolt megoldásokon végigmentem, nem segítettek. Valakinek az megoldotta, hogy az automatikus optimalizálást kikapcsolta az eszközkarbantartósaban stb. Nem tudom nálam mi okozhatja a hibajelenséget. Valamitől összeomolhat.
2020. okt. 4. 13:23
 14/15 A kérdező kommentje:

[link]

Nagyon sok embernél jeletkezik ehhez hasonló gond az s20-asnál is.

2020. okt. 4. 17:39
 15/15 A kérdező kommentje:
Garancia keretében panelcsere történt a telefonon. Azóta jól működik.
2020. okt. 31. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!