Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google fiókkal lementhető?

Google fiókkal lementhető?

Figyelt kérdés
Sajnos összetört a telefonom és kép helyett csak színes csíkok vannak és érintésre se reagál. Viszont fontos képek vannak rajta. Le tudom menteni Google Fotókba távolról ha net be van kapcsolva rajta és be vagyok jelentkezve Google fiókkal vagy nem megoldható anélkül hogy hozzányúlnék?

2020. okt. 3. 22:25
 1/10 ThodEE GoD ***** válasza:

Ha be volt kapcsolva hogy automatán szinkronizálja a fotókat akkor feltöltötte a gmailhoz tartozó tárhelyre.


[link]

2020. okt. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, ez a Google Fotók, erről szólt a kérdésem hogy be tudnám e kapcsolni gépről mivel a telefonom kijelzője tönkrement és érintésre se reagál.
2020. okt. 4. 02:12
 3/10 ThodEE GoD ***** válasza:
Nekem automatikusan ide be pakolja a telóm amit fotózok, mert be van kapcsolva rajta a szinkronizáció, értelemszerűen utólag bekapcsolni kijelző nélkül pont olyan nehéz mint egy USB kábellel rávenni hogy ne csak töltse hanem média átvitel is legyen :/
2020. okt. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

típustól függően eltérő lehet a működése, de ha csak a képernyőnek van baja, akkor elvben egy HDMI adapterrel tévére tudod kötni és az helyettesíteni tudja a képernyőt. ha az érintést sem érzékeli a képernyő, akkor elvben billentyűzet, vagy egér is köthető rá, hogy kezelni tudd.


Androidos telefont elvben rá tudod USB-n dugni egy számítógépre és láthatod a képeket, le tudod tölteni, de hogy a teljes fájlrendszerhez hozzáférsz-e, vagy csak bizonyos dolgokhoz, azt nem tudom, sosem volt androidos telefonom. viszont valószínűleg akkor is engedélyezni kell először a telefonon, hogy a telefon tartalmához hozzáférjen a számítógép, szóval a képernyőn megjelenő dolgokat legalább látnod kell, ezért fontos az első pont.


elvben működhet a távoli elérés is, de szerintem azt külön be kéne kapcsolni, engedélyezni a telefonon, ha korábban még nem tetted.

2020. okt. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezekhez mind el kell fogadnom a telefonon bizonyos dolgokat az a baj
2020. okt. 4. 08:57
 6/10 anonim ***** válasza:

"Ezekhez mind el kell fogadnom a telefonon bizonyos dolgokat az a baj"

Nem az a baj.

Hanem az, hogy fingunk sincs milyen telefonról van szó.

2020. okt. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

barátomnak androidos telón műkődött engedélyezés nélkül a HDMI adapter, de persze lehet telefon és beállítás függő is.

minden esetre megpróbálni mindenképp érdemes mindent - különben sosem derül ki, hogy működik-e.


amúgy a szerviz tud képernyőt cserélni a telefon felnyitása nélkül is, ráadásul hamar meg is van. ha nagyon nem találsz más megoldást, ami működik, talán azt is le tudod velük dumálni, hogy csak arra az időre tegyenek bele egy működő képernyőt, amíg beállítod a szinkronizálást, aztán tegyék vissza a régi képernyőt (így olcsóbb lehet, mint egy csere)...

2020. okt. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Redmi Note 5-öm van
2020. okt. 4. 17:16
 9/10 anonim ***** válasza:
2020. okt. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a google fotókba megtalálod
2020. okt. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!