Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megeri huaweit venni mert...

Megeri huaweit venni mert olcsóak én egy huawei p40 akarok venni 6gb ram 5G kapnak biztonsági frissítést mert halotam hogy lehet nem kapnak?

Figyelt kérdés
2020. okt. 4. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Nincs rajta goolge, azt tudod?
2020. okt. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ingyen se kéne.
2020. okt. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincs rajta google????
2020. okt. 4. 21:51
 4/7 A kérdező kommentje:
És akkor hogy veszik annyian a huawei telefont az halotam hogy jó a frissítéseken kivul a telefon?Akkor inkább samsung ot vegyek?
2020. okt. 4. 21:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Te barlangban élsz? Amerika összeveszett a Huawei-jel, letiltatta az összes Google alkalmazást (Google Play helyett App Galery van rajtuk), nemsokára Android sem lesz rajta, hanem a Huawei saját fejlesztése (HarmonyOS). Veszik néhányan, mert egyébként egy erős telefon, de ugye a legtöbb alkalmazás nincs meg rajtuk, bár napról napra fejlődik.
2020. okt. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor veszelyes meg venni huaweit ?Peddig azt mondjak később megkapják a frissítéseket
2020. okt. 12. 16:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem veszélyes, hanem hülyeség. Az Android és a Google szolgáltatások hiányában nem jó semmire, nincsenek rá alkalmazások.
2020. okt. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!