Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows 7 támogatásának...

A Windows 7 támogatásának megszűnése azt jelenti, hogy a tűzfal se kap már biztonsági frissítéseket?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 4. 05:01
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Melyik része nem világos annak, hogy többé nem kap frissítéseket? Semmit, se tűzfalat, se mást.
2020. ápr. 4. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor érdemes egy tűzfallal is rendelkező vírusvédelmet beszerezni hozzá?
2020. ápr. 4. 06:51
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Akkor érdemes lenne win10et beszerezni
2020. ápr. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 Már van edetiben, de nem szeretem használni. Régebbi PC-ken eléggé rosszul fut a Win 10.
2020. ápr. 4. 07:22
 5/10 anonim ***** válasza:
25%

A windóz tűzfala semmit nem ér, függetlenül a verziótól. Csak a torrentet nem engedi át, minden mást igen. Mindenképpen érdemes egy jó tűzfal-vírusirtó kombót beszerezned.

Amúgy én a helyedben maradnék a Win7-nél. Ugyan arra már nem jönnek frissítések, a 10-re meg igen, utóbbiakat viszont nem ajánlott telepíteni. Amitől a már említett jó tűzfal és vírusirtó nem véd meg, attól a frissítések sem, ellenben jelentősen lassítják a rendszert, bugokat okoznak, és ha peched van, egy-egy frissítés a teljes rendszert tönkreteheti. A 7 pedig jóval használhatóbb, mint az alapból bugokkal teli 10.

2020. ápr. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Mi neked a 'regebbi pc'? Nalam 3. generacios i5-oson megy w10 csont nelkul, nyilvan megfelelo mennyisegu memoriaval meg ssd-vel.
2020. ápr. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A windows rosszindulatú szoftvereket eltávolító eszköz még kap frissítést. Tudom, nekem még mindig Win 7 fut. 13 éves gépen, eredeti. Annak idején az egyetem adta ingyen, a megjelenésekor. Az volt a feltétel, hogy a hallgatói jogviszony megszűnése után már nem telepíthetem újra, de amit időben telepítettem az használható örökre. Így 9 éve nem volt újratelepítve. Nem akarom lecserélni, jól működik és jogtiszta, ingyen.
2020. ápr. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Mi ez a baromság hogy nem lehet újratelepiteni. Honnan tudnák meg amúgy, be vagy kamerázva? Ne legyél buta :D
2020. ápr. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 belapus ***** válasza:

Milyen vírusirtód volt eddig, MSE ?Az 2023-ig kap frissítéseket.

Alternatívaként ott lehet például az ingyenes, tűzfalat is tartalmazó Comodo.

2020. ápr. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8 Gondolom a KMS aktivátor crack-et nem adták oda neki, csak megcsinálták, ha letörli ugrik a crack is.. ;P
2020. ápr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!