Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagy tárhelyű memóriakártyát...

Nagy tárhelyű memóriakártyát szeretnék vásárolni. Kingston, Samsung vagy SanDisk?

Figyelt kérdés
512GB-os micro SD kártyát tervezek venni a táblagépembe. Nagyméretű adatok akár hosszútávú tárolása, és kisebb méretűek gyakori mozgatása lenne a felhasználási mód. Mire figyeljek oda, mik a tapasztalatok a fent említett márkákkal és melyik a leggyorsabb kártyatípus jelenleg a piacon?

2020. okt. 8. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
SanDisk, kingston
2020. okt. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Szia!


Kingston felhasználó vagyok, már hosszú évek óta.

Az SD kártyám is (256), és a pendriveom is (256) kingston, szóval ajánlom.

2020. okt. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Kingstone
2020. okt. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Morzsi007 ***** válasza:
83%
Nekem a Sandisk jobban bevállt, még nem ment tönkre egy sem. Én ezt ajánlom, persze van más is.
2020. okt. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Class 10 osztály legyen a kártya mert ez határozza meg a sebességet, (bár gondolom ilyen méretben csak azok vannak)
2020. okt. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

ebben a sorrendben :D

nekem mindegyik kártya van, egyikkel sincs gondom

2020. okt. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindegyik nagyon jó márka, egyikkel sem nyúlnál mellé! Amúgy adatátvitelben a csúcs kártyák sebességosztálya Class 10 és U3 , jelenleg a piacon az abszolút leggyorsabb kártyák átvitele 90 MB/s írási- és 170 MB/s olvasási sebesség. Feltételeiden belül ilyenből jelenleg csak 3 van a piacon, és bizony egyik sem olcsó!


[link]


[link]


[link]

2020. okt. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!


#7 Tehát a lényeg a Class 10 és U3 besorolás. Ezekből ahogy látom, tucatnyi kártya létezik jóval olcsóbban. A leggyorsabb adatátviteli sebesség inkább csak érdeklődés volt részemről, nem feltétel. Mindenesetre köszi a részletes választ!

2020. okt. 8. 18:27
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy szerintem is mindhárom márka elég megbízható, de speciel nekem a SanDisk vált be.
2020. okt. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!