Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Kingston memóriakártyám...

A Kingston memóriakártyám hirtelen törölte tartalmának órási részét, sokéves emlékeimet. Mit ajánlotok, hogy visszaszerezzem?

Figyelt kérdés
2018. nov. 23. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem gondolnám, hogy a kártya nekiáll törölgetni, inkább az, amibe be volt dugva.

Ereszd rá a GetDataBack programot, elszüttyög vele 3-4 órát (16GB) és látod mi maradt meg, mennyi anyag van rajta.

Ha van rajta értelmes, vissza lehet állítani vele, max. fizetni kell érte, de lehet van más megoldás is.

2018. nov. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Akkor a kártyaolvasó törölte? És nem az egészet, hanem csak azokat, amik a legfontosabbak voltak nekem. Nem érdekel sem idő, sem pénz, csak az emlékeim, a gyűjteményem.

Köszönöm a gyors választ!

2018. nov. 23. 17:03
 3/9 anonim ***** válasza:

Limitált írást bírnak ki a kártyák, lehet egyik része sérült.

GetDataBack-kel nézd meg.

2018. nov. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Legközelebb tárold felhőben is a cuccaidat ha ennyire fontosak.
2018. nov. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a felhő a legbiztosabb, de abba nem bízok, hogy teljesen privát.
2018. nov. 23. 17:09
 6/9 A kérdező kommentje:
Egy formázott memóriakártyát még ez előtt tettem recovery-ra az említett programban, órákig dolgozott, és pont mikor kész lett, akkor összeomlott.
2018. nov. 23. 17:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Vgyél egy külső wimchestert es csinalj mindig biztonsagi mentest. En havonta lementem a kepeimet, pont ezert
2018. nov. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én félévente rakom a kártyatartalmat gépre, és a géptartalmat is egy külső tárolóra, arra az esetre, amit nem mondunk ki. Csakhát volt a hétvégén egy tök jó kirándulás, 200 képet csináltam, hogy megmutathassam másoknak, aztán most még magamnak se tudom. De ez csak egy kár a száz közül.
2018. nov. 23. 20:08
 9/9 Alex Fly ***** válasza:

Állítsd vissza a biztonsági mentésből.

A fontos adatokról mindig van backup...

2018. nov. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!