Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bluetooth zenelejátszás...

Bluetooth zenelejátszás szaggat a GPS miatt Android 10 Samsung A70-en, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az uj frissites ota kb 1 honapja ha bluetoothal kapcsolodom autoban a jvc radiomra es benyomom a gps-t (akar googlemapsal akar wazeval, de ezek nelkul is, csak gps bekapcsolva), szaggat vmiert az "adás". Tehat elmegy a hang, kozben megy a zene es 3mp csendekkel megszakitva folytatja a zenet onnan ahol a telon tart. Tehat a zene nem all meg, csak a blutusz kapcsolatot szaggatja a gps. Ha kinyomom a gpst teljesen jo, nem kell ujrainditani semmit se a kapcsolatot se a zenet.

Mit kene tenni, tegyem ujra a telot vagy bootoljam? Valaki tapasztal hasonlot?

Samsung Galaxy A70-essel.



2020. okt. 9. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a gps adna ki valami hangot és erre az időre némítja a zenét, csak nem hallod valamiért. Talán túl rövid és mire átvált már vége is.

Próbáld ki úgy, hogy kikapcsolod a gps hangját.

2020. okt. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ahj, nem!


Pedig olyan erthetoen leirtam... ne haragudj, nem leh.ezni akarlak, de nem es nem!

Megszakitja a jelet a helymeghatarozas funkcio, a gps, az a paszom kis nyil jel ha bekapcsolom.mar szaggat. Ezt mondom h nem applikaciotol fugg!!! Istenem...

Bocs tenyleg nem konkretan neked szol, csak 100%-ra felpontoztak teged, kerdesem kikerult a megvalaszolandok kozul es a problema a megoldas kozeleben nincs ez idegesit.


Ertsd: mintha ket radiojel blokkolna egymast.

2020. okt. 10. 00:06
 3/4 anonim ***** válasza:

A problémát és annak megoldását sokszor zagyvaságokból kell kitalálni és soha nem születne meg, ha szó szerint vennénk a kérdést. Amit leírtál, arról nekem ez jutott eszembe. Ha tévedtem, kiemeled a kérdésed és kapsz új válaszokat. Vagy nem.

A telefon gps vevője például semmilyen jelet nem ad ki, ilyen módon biztosan nem zavarhatja a bluetooth kapcsolatot.

Azt, hogy milyen pontosan leírod, arra jellemző ez a rész "az a paszom kis nyíl jel". Hát kb ilyen precíz. De az eredeti kérdésben még ez sincsbenne, csak a hang kimaradásáról írsz.

Olyan meg nincs, hogy kikerül a megválaszolandók közül. Ott van az új kérdések után továbbra is.

2020. okt. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, a laikusok szamara is leirtam h ertsed, hogy a nyil jel, a helymeghatarozas jelet, tehat a gps funkciot, a helymeghataros funkciot ha benyomom. De nem sikerult. Nem erzem h az en hibám lenne es meg engem kene kioktatni, inkabb ne irtal volna valaszt.


Igen de a valasz nelkuliek kozul okoska.

Na m1.

Hagyjál.


Ha vkinek van ertelmes valasza, azt varom szeretettel.

2020. okt. 11. 02:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!