Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Azért megbüntethetnek ha a...

Azért megbüntethetnek ha a spotify-nek vagy a deezer-nek a hackelt verzióját használom?

Figyelt kérdés
Itt a hackelt premiumra gondolok. Nincs kedvem havonta fizetni érte viszont már kezd idegesiteni hogy folyton le kell gépre töltenem a zenéket és onnan átrakni telefonra.

2020. okt. 9. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha arra gondolsz, hogy a Spotifyban blokkolod a reklámokat, azért tilthatják a fiókod:

[link]

2020. okt. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%

" Nincs kedvem havonta fizetni érte"

Szerinted van amiért bárkinek van kedve fizetni? de most komolyan :D

Nekem sincs kedvem venni egy kocsi, inkább lopok egyet... ez körülbelül olyan. Úgy mondom, hogy én is használom a spotify-t volt is előfizetésem. Én úgy gondolom, hogy ha már nem veszünk CD-t legalább valamelyest így támogasd a zenészeket vagy azokat akik ebbe az iparban vannak. A spotify-nak is rengeteg munkája van abban, hogy ennyi zene fent legyen rajta. Ha nincs kedved fizetni, akkor ne használd.

Egyébként nem fogják nézni, úgy ahogy a letöltéseket sem nézik. Viszont nyilvánvalóan tilos, és a spotify is bannolni fog...

2020. okt. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
22%

dohányzol?

iszol alkoholt?

2020. okt. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%

"kezd idegesiteni hogy folyton le kell gépre töltenem a zenéket és onnan átrakni telefonra."

Kezd idegesíteni, hogy lopja a zenét és reklamál ...

2020. okt. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!