Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van lehetőség arra okos...

Van lehetőség arra okos telefonon (android, Huawei P8 Lite-on), hogy a hangszabályzás 1 gomb megnyomása ne 15/100 (azaz nagyjából 6 százalékot / egységet) változzon, hanem 1 egységével lehessen állítani?

Figyelt kérdés

2020. okt. 9. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs. Vagy is hát van, de az úgy se fog menni. Használd a csúszkát. Túl halk, túl hangos? Ezt most a környezeted miatt vagy a hang miatt írod? Tehát , hogy nem akarod, hogy más hallja vagy néhány dolog kifejezetten hangos néhány meg halk?


Megsúgom ezen nem segít hány egységgel változtatsz, mert ez a gagyi hangszóró miatt van. A felgyorsult világunkban már nem furcsa azt mondani, hogy a P8 lite egy tropa őskövület.

2020. okt. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Csúszkát használva is ugyanez a helyzet. 15 egység van, nincs több.

Környezet miatt kérdéses. Egyébként nagy különbség van akár 1 csúsztatás (tehát ~6 egység) között. Nemrég vettem egy (másik) fülhallgatót és olyan hangokat hallok ki, amiket idáig ki se hallottam se másik fülhallgatóval, se a telefon hangszórójából kijőve. Ezt elfogadom, annyira nem zavar. Én még nem abban nőttem fel, amikor kiváló minőségű hangszóróval dübörögtetik a villamoson a maguk undorító modern "zenéjüket", tehát nekem nem követelmény a nagyon jó hangszóró. De úgy gondolom, hogy az előnyeit csak hangosan hallanám, amit a jelenlegi környezetem miatt nem tennék meg.


Érdekes egyébként, hogy a fülhallgató, amit vettem 4.500Ft volt és egy Huawei P8 Lite-ban nincs meg ez a minőségű hang.


Nagyon nem szeretem ezeket a korlátozott beállítási módokat, de ez van. Gondolom ez a rendszerben van belekódolva és laikusként nem tudom átalakítani vagy bármi másféle módon elérni azt, hogy 1 egységével változtassa a hangot.?

2020. okt. 10. 12:16
 3/7 anonim ***** válasza:
De, lenne, de ahhoz rendszerszintű jogosultságra volna szükséged, amit laikusként nem volna a legegyszerűbb elővarázsolni, illetve Huawei mobilokon egyébként is eléggé felejtős.
2020. okt. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszönöm szépen a válaszod!

2020. okt. 10. 18:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Pár évvel ezelőttig lehetett tőlük bootloader nyitókódot igényelni, egyszercsak megszűntették, azóta nem adnak. Rootolni kellene, hogy varázsolhass, ahhoz meg kellene a nyitókód, különben téglát csinálsz belőle, meg kezdőként jó eséllyel ideális körülmények között, tökéletes leírás alapján is benne van a pakliban minimum egy-két softbrick.
2020. okt. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként [link]
2020. okt. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Értem.


Köszönöm! Hasznos, hasznos app!

2020. okt. 10. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!