Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 7nél a fényképek...

Iphone 7nél a fényképek fókuszálása, kiélesítése csak akkor van ha rá nagyítok a készített képre ez alapból ilyen? Vagy lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés
Nemrég vásároltam egy Iphone 7et. Előtte volt egy 6plus telefonom és megfigyeltem hogy a kamera az nagyon más. Csak akkor élesedik ki a kép ha rá nagyítok. Ez kicsit idegesítő. Ez alapból ilyen?
2020. okt. 10. 00:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Mármint fénykép készítés közben vagy utánna mikor nézegeted.


Mert most két dolog is állhat a háttérben. A 7 volt az Almánál az első két kamerás telefon, ahol az iPhone kapott egy "zoom" kamerát. Fogalmam nincs most miről beszélsz. Arra tudok tippelni, hogy kép készítés közben a kamera alkalmazásban amikor nagyítasz átvált a zoom kamerára ami élesebb és ez ötlik szemedbe.


Ha pedig a fényképeknél a gallériádban akkor valószínűleg valami energia optimalizált dolog lehet a háttérben.

2020. okt. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam miután el készítettem a képet és megnézem a galériában akkor nem tiszta a kép. Csak miután rá nagyítok akkor élesedik ki. De lehetséges hogy ez alapból ilyen. Végig néztem minden beállítást de semmi..
2020. okt. 10. 21:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tele van a telefonod belső memóriája és iCloud-ról szinkronizálja be a képeket és ameddig letölti onnan, addig homályos. Nekem is ilyenek azok a képek amiket régebben csináltam. Szerintem anélkül is kiélesedne, hogy belenagyítasz, csak gyanítom pont annyi idő alatt szinkronizálja be a nagy felbontású képet az iCloud-ról ameddig elkezdesz zoomolni.
2020. okt. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem, ez biztosan kizárt azt tudom hogy annál olyan. De nem vagyok be jelentkezve az ICloudba. Ezzel valami más a baj, vagy ez az Iphone 7-nél tényleg ilyen.

Ahogy már fentebb is írtam amikor csinálok egy képet a kamera módban csak akkor élesedik ki a kép ha rá nagyítok amúgy meg homályos vagy hogy is mondjam.. de lehet az Apple-nél többre mennek ha megkérdezném mi az oka:D

2020. okt. 14. 00:16
 5/5 anonim ***** válasza:
7-esem van, ennek nem ilyennek kéne lennie.
2020. okt. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!