Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HMS es Huawei telefonon...

HMS es Huawei telefonon hogyan tudom telepíteni az instagramot és a kréta tanulói verzióját?

Figyelt kérdés

#Huawei #HMS #appgalery
2020. okt. 10. 14:52
A kérdező szavazást indított:
HMS es telefonom van és jók a tapasztalataim,tudom ajánlani
HMS es telefonom van és vannak jó és rossz tapasztalataim
Nem tudom ajánlani a HMSt
13 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Krétázni tudsz neten is. Instagramot meg szintén netről letölteni vagy ha van géped akkor azon instázni.
2020. okt. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Most komolyan, minek megvenni egy olyan telefont amire nem elérhetőek a Google szolgáltatások és nincsenek rá alkalmazások? Gyakorlatilag a HMS-es telefon nem jó szinte semmire.
2020. okt. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké .Na akkor most én ebből azt szűröm le hogy te azt hiszed hogy én egy telefonon fogok videókat nézni vagy 1000oldalas könyveket olvasni én a telefonáláson és egy kicsi játékon kívül minden mást a Macbook Prom ról intézek el .Csak fontos lenne az instagram mert én már használtam interneten és nem annyira kellemes . (ÉS)a krétát is tudnám még a netről használni .Tehát nekem a telefon is telefonálásra való.
2020. okt. 10. 19:04
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


Parancsolj. Letöltöd és telepíted.

2020. okt. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ó, bocsi, látom írtad, hogy a kréta tanuló verzióját.

[link]

2020. okt. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!