Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Plasztik kártya jó lehet...

Plasztik kártya jó lehet telefon szétszedéshez?

Figyelt kérdés

Már jó ideje töröm a fejem,hogy hol lehet szerezni telefon szétszedő vékony plasztik kártyát,sikerült is szerezni fixitet de nekem kicsit vastagabbak bizonyult mint amit videókban láttam így nem nagyon sikerült vele dolgoznom.Az jutott eszembe volt videó ahol láttam plasztik pl pókerkártyát azzal nyúltak a hátlap és a keret közzé,ez működhetne pl egy ilyen fajta kártyával?

A videókban ilyen kártyákat látni mint a képen nagyon vékonyak olyasmi lehet mint egy kártyalap.


Ilyen jó lehet?

[link]



2020. okt. 12. 04:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó lesz ez is
2020. okt. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem jó, mert nem elég ellenálló, túl puha az anyaga
2020. okt. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2/


És akkor tudsz ajánlani valami oldalt vagy ilyesmit ahol lehet venni azt a nagyon vékony telefon szétszedő kártyát?

2020. okt. 12. 23:08
 4/5 anonim ***** válasza:
lejárt bankkártya is jó lehet
2020. okt. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

itt ebben a készletben az is benne van


[link]

2020. okt. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!