Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Függ a mobiltelefontól, és a...

Függ a mobiltelefontól, és a szolgáltatótól, hogy gyárban vasak között mennyire van térerőm, jó mobilnetem?

Figyelt kérdés
Össze-vissza ingadozik, hol rövidebb időre, hol hosszabbra veszíti el a mobil a jelet, amit tokkal használok amúgy. Samsung Galaxy s20 ultra vennék, Vodafonenál kötnék szerződést. Mik a tapasztalatok?

2020. okt. 12. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Telefontól is függ, meg a szolgáltatótól is. Sajnos a fizika törvényeit nem tudja egyik se áthágni, de ha egy icipici jel bejut, arra egy jobb antennával felszerelt készülék rá tud csatlakozni, egy pocsék viszont nem. De ne kísérletezz, menj biztosra. Ha van bent wifi, amit használhatsz, válaszd a Telekomot vagy a Digi Mobilt. Náluk elérhetőva VoWIFI szolgáltatás, aminek a lényege, hogy ha nincs térerő, a wifi kapcsolaton keresztül, online csatlakozik a mobilhálózatra, így telefonálhatsz és smsezhetsz. Ez csak akkor működik, ha abszolút nincs térerő. Ha van, akár roaming hálózaté, azt fogja elsődlegesen használni.
2020. okt. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van bent WiFi, de a kódot nem tudjuk, és nem is fogjuk tudni. Ez nem opció. Akkor az S20 Ultra jó választás lehet gondolom, ha már csúcs kategória.
2020. okt. 12. 09:26
 3/5 anonim ***** válasza:

A telefontól is függhet. Régebben voltak olyan telefonok amik jóval előbb elvesztették a jelet mint másikak, mostanában nem olvastam ilyen problémát.

Azt kéne tudni, hogy melyik szolgáltatónak hol van bázisállomása az üzem közelében.

de a vasak, a lemez üzemcsarnok, stb. nagyot ront a térerőn

vegyetek közösen egy átjátszót a csarnokba!

2020. okt. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Audi gyárról van szó.
2020. okt. 12. 10:19
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 ez azért nem ilyen egyszerű. Voltam olyan helyen, ahol senki se tudott telefonálni, mindenki az ablakhoz tömörült, ahol még volt egy kis jel. Nekem is 0-ás térerőt jelzett bent a sűrűjében, de nem áthúzva az antennát, ahogy szokta, csak 0 pálcika volt mellette. Megszólalt, felvettem és beszéltem. Mindenki nézett :D Pont egy Samsung volt, így ebből kiindulva jó választás lehet.
2020. okt. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!