Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az, hogy a szolgálta...

Miért van az, hogy a szolgáltatónál drágább a mobiltelefon?

Figyelt kérdés

Média marktba, kártyafüggetlenül, 10 vagy néha 15 ezer Ft-tal is olcsóbb ugyanaz a telefon, mint pl a Vodafone-nál.

Miért üzlet ez a szolgáltatónak? Nem egyszeri eset, és szinte minden márkánál, iPhone-nál is.


2020. ápr. 23. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szolgáltatónak az a célja, hogy részletre vedd, mert azzal hozzákötöd magad. Neki nem célja, hogy egyszeri kiadással megvedd a most már 90%-ban független telefont, és viszlàt.
2020. ápr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, én is ilyesfélere gondoltam, hogy ő inkább a szolgáltatást adja el, meg így kevesebb a baja a garanciális javítasokkal is.
2020. ápr. 23. 21:34
 3/3 anonim ***** válasza:
76%

Ez kb olyan, mint a moziban a popkorn meg az üdítő drágább, mintha a boltban vennéd.

A Médiában is lehet részletre venni telefont.

A szolgáltató pedig kedvezmény gyanánt hűségidőért cserébe eltekint az azonnali haszontól, és kezdvezményes címszóval adja neked azt, amit egyébként is megvehetsz máshol ugyanannyiért. És te boldogan fizeted majd a havidíjakat abban a hiszemben, hogy jó üzletet kötöttél.

2020. ápr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!