Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A b-tel mennyire megbízható...

A b-tel mennyire megbízható oldal?

Figyelt kérdés

Most tervezek venni egy Galaxy A71-et és náluk találtam 8gb ramos verziót is. Az viszont kicsit gyanús, hogy olcsóbban adják a 8gb-st mint máshol a 6-ost.

Igazából az érdekelne, hogyan állnak hozzá a vásárlóhoz garanciaigény esetén, illetve hogy az jön-e meg amit megrendel az ember.


2020. okt. 15. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
háááát a cég egy lepukkant kádárkockába van bejelentve, ránézésre legalább 10 éve be se tette oda senki a lábát (nézd meg google mapsen: 2636 Tésa, Petőfi utca 16.), ugyanott valamilyen buszos cég is be van jelentve. de nem találtam olyan cikket, fórumot vagy akármit ami arról szólna hogy nem megbízható
2020. okt. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
vettem ott egyszer telefont, ott volt a legolcsóbb. kihozták pár nap alatt.
2020. okt. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!