Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vásároljak?...

Milyen telefont vásároljak? Tippek, tanácsok?

Figyelt kérdés
Nyilván tudom, hogy attól függ, ki mire használja. Főleg ahhoz kérnék segítséget, hogyan érdemes választani. Melyik márkánál mire érdemes figyelni. Milyen adatokra kell figyelni.

2020. okt. 15. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Igazából hasonló árkategóriában ma már ugyanazt kapod. Huawei, Samsung, iPhone viszi még a hátán az ipart. Szóval megnézed mennyid van rá, bemész egy Media Marktba, a kezedbe veszed a megfelelő márkájú és árú telefonokat, és megveszed amelyik a legjobban tetszik érzésre.
2020. okt. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
a huawei- t nem telefonnak szánták hanen kamerának. azt fejlesztik rajta de mivel androidos még igy sem cenném meg. nekem a legtobb samsungom cserben hagyott amikir nem kellett volna, ezert hamar megváltam tőlük. nem vagyok sznob se gazdag, de en csak iphonet veszek mert 6 éve!!! megvan a mostani iphonem és soha egyszer nem hagyott cserben es semmi gond nem volt vele. androidos tarsaival ossze sem lehet hasonlitani. az elejen meg jok de eltelik max. 1 ev es hibak sorozata jon elő. en most az iphone 11- re hajtok
2020. okt. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a Xiaomi illetve samsung telefonokra esküdöm! Nekem eddig ez a két márka nagyon bevállt. Igazság szerint a Huaweivel sincs különösebb gond. Nekem egyszer volt iPhoneom de nagyon nem jött be:/

De igazából kinek mi

2020. okt. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első, hogy adsz meg keretet, illetve felhasználást. Enélkül felesleges belekezdeni a találgatásba.
2020. okt. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
huawei is nagyon jó, csak nincs rajta már google.
2020. okt. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!