Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van értelme garanciában...

Van értelme garanciában bevinni egy iPhone 11 Pro Max telefont, ha 1 hónap alatt 6%-ot romlott az akku élettartama és ezzel együtt az üzemidő is?

Figyelt kérdés

Novemberi telefon amely augusztus végéig 96%-ig ment le majd azóta alig egy hónap alatt 90%-ra esett vissza. Tudom sokan mondják, hogy nem számít a % de az üzemidő sem az igazi. Az akku csere pedig nem két forint.

Korábban a 8 Plusom 2 év alatt ment alig 90% alá.


(iPhone fikázó kommenteket azért nem kérek) Köszönöm.


2020. okt. 15. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:

nekemis a 8+ hasonlóan teljesített

most a 11 pro ami szintén novemberi 98%-on áll. és nem tapasztalok üzemidő csökkenést, úgyhogy valszeg nálad tényleg valami gond lehet


viszont el kell hogy keserítselek az akkumulátorra nincs gari!


[link]


"A jelen jótállás nem terjed ki: (a) fogyóeszközökre, például az akkumulátorokra, illetve az olyan védőbevonatokra, amelyek jellegüknél fogva egy idő után elkopnak, kivéve akkor, ha anyag- vagy gyártási hiba okozta a meghibásodást; ....."


mondjuk a gyártási hibára talán lehetne hivatkozni, úgyhogy szerintem vidd be valamelyik hivatalos!! szervizbe!

2020. okt. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

Hát így cinkes hiszen ez bőven 90 alá megy jövő ősz végéig és úgy eladni is nehezebb.

Legutóbb, mikor utaztam egy 6 órás kirándulás alatt lement 80%-ra ameddig a vonaton nem raktam töltőre. Pedig csak a facebookot/messengert és az instát használtam.

2020. okt. 16. 00:03
 3/4 anonim ***** válasza:

ekkorákat nem kellene ugrálnia ilyen rövid idő alatt!!

csinál képernyőfotókat róla amikor kicsi az érték és vidd be szervizbe. valszeg az akksi hibás.

2020. okt. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az lesz. Kicsit olyan érzésem volt, mint a 8 előtti generációknál, amikor powebank nélkül nem is indultam útnak.

Egyébként, ha megkezdődik a 2. év akkor is érvényes a garancia vagy hogy hívják ugye?

A 8 Plust kijelzőcseréjét már a 2. évben csinálták, de a hivatalos szervizből nem zavartak el.

2020. okt. 16. 00:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!