Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet teljesen törölni...

Hogyan lehet teljesen törölni a Google fiókot?

Figyelt kérdés
Egy barátomnak a telefonjába jelentkeztem be az én Google fiókomba. Kilépni se enged meg semmi továbbra is ha megnyitja a gmailt ott van az én e mail címem és egy kattintással bele tud lépni. Ezért szeretném törölni vagy valahogyan kivenni onnan. Konkrétan az a baj hogy ott van a saját kis füle és a további fiókok nál ott van az enyém is sehogy nem tudjuk törölni kérlek segítsetek

2020. okt. 17. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Settings/accountsban (vagy ahol éppen vannak a fiókok) el kell távolítani az adott fiókot.
2020. okt. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyomj rá hosszan az emailes appra amin benne van a te emailod, és kiadja hogy törölni szeretnéd, vagy home oldalra tenni, stb és kell lennie egy alkalmazás információnak, arra rányomsz akkor lentebb kell lennie annak hogy tárhely és azon belül az adatok törlése. Nem tudom milyen telefonod van, samsungál így működik. Ha nem találtad meg, akkor is a beállítások--> alkalmazások--> emailos app (pl: gmail, gyári email...)--> ezen belül kell valahol lennie egy opciónak, ami "gyári visszaállít"-ja az appot vagyis: tárhely adatainak vagy adatok törlése.
2020. okt. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha meg magát az emailt szeretnéd törölni, akkor 👉 megnyitod az appot --> fent a jobb sarokba van egy betű (az egyik neved kezdőbetűje) azt megnyomod--> Google fiók kezelése --> Kezdőlap mellett jobbra 2-vel arrébb ott van, hogy Adatok és személyre szabás, azt megnyomod--> lejjebb görgetsz és a fióktárhely opció alatt találod a szolgáltatás vagy fiók törlése opciót azt megnyomod--> a google fiók törlése
2020. okt. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3 úgy csináltuk de attól még az email címem és annak a nevének a kezdő betűje is ott van annyi hogy belépéshez kéri a jeszlot. Barátomat ez idegesíti hogy a fiók valasztasnal ott van az én email címem mint kiválasztható Google fiók.


Azért idegesíti mert fél hogy barátnője félre érti és nagyon féltékeny típus a barátnője főleg rám... És mivel a nevem az email címem ki se tudja magyarázni mert a csaj konkrétan megtiltotta neki H beszéljen velem Mind1 hosszú... Gyermekkori haverom a csávó és a csaj egy beteg ezért lenne annyira fontos hogy még ez se legyen ott:( hétfőn fognak talizni és megszállottan ellenőrzi a telojat...félek hogy balhé lesz belőle..

2020. okt. 17. 17:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyomjatok rá nyugodtan, ezzel el is tűnik onnan.
2020. okt. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tűnik el. Ott van még mindig annyit ír ki hogy a fiók törölve lett de attól még ott van....agyf.zt kapok komolyan sehogy se tűnik el onnan
2020. okt. 18. 07:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Gmail--> Fent a jobb sarokba a betűre rányomsz--> Fiókok kezelése ezen az eszközön--> rákkattintotok a szükségtelen email-re--> Fiók eltávolítása
2020. okt. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A fiók már törlésre került ezt írja ki. Közben meg látni még..... A nevem kezdő betűje is ott van....
2020. okt. 18. 18:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!