Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes-e kitanulni ezt a...

Noro2 kérdése:

Érdemes-e kitanulni ezt a mobil szerelő szakmát?

Figyelt kérdés

Milyen végzettség kell hogy mobilokat szerelhessek?

Milyen elvárások vannak ilyen helyeken?

otthon meg tudja magának tanulni az ember?



2020. okt. 19. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Általában komolyabb mobilszerviz helyekre végzettséggel keresnek embert (műszaki, elektrotechnikus, stb.). Nem igazán lehet megtanulni otthon, mert speciális műszerek kellenek hozzá.
2020. okt. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Nem.

Az csak olyannak való, aki egy ilyen kérdést magától el tud dönteni, utána tud járni a feltételeknek. Magyarul önnállóságot, kreativitást igényel.

A gyakorin kiírni egy kérdést ilyen kaliberű témáról, ami a jövődet illeti, szerintem elszomorító.

2020. okt. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a hozzászólásokat, igen hasznosak voltak
2020. okt. 19. 08:27
 4/4 Morzsi007 ***** válasza:
92%
Még nem találkoztam olyan szakmával, hogy mobiltelefon szerelő. Sok helyen alkatrészeket cserélnek, amit otthon is el tudsz végezni, ha van érzéked hozzá, egy két kis célszerszám. 10 éve volt, hogy először aksit cseréltem egy iphone 4s-be. Aztán kijelzőket, meg utána már sok mindent. Próbáld meg egy régebbi telefonon szétszerelés, összerakás aztán kicsit közelebb kerülsz a dologhoz, egyáltalán érdekel-e komolyabban.
2020. okt. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!