Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet beállítani azt a...

Fokhagymásfagyi kérdése:

Hogy lehet beállítani azt a funkciót, hogy a hívott félnél megjelenjen a nevem! Tehát ha idegent hívok, akinél nem vagyok benne a névjegyzékben, annál is kiírja a nevem?!

Figyelt kérdés

2020. okt. 19. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
2020. okt. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De én ( a hívó), hogy tudom beállítani, hogy a nevemet vagy cégnevet stb. írja ki a hívott fél telefonja?!
2020. okt. 19. 09:15
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert nyilván csak akkor írja ki a nevem az ő telefonja, ha én azt valahol beállítom.
2020. okt. 19. 09:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem. A te telefonján te azt nem tudod beállítani. Ha nincs a telefonján a névjegyed, csak a számot fogja kiírni. Csúnya lenne ha bárki idegen más ember telefonján bármit is beállíthatna.
2020. okt. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valami módja biztos van, én is jártam úgy, hogy megkaptam egy ügyfél magyarországi mobilszámát, előtte nem álltam vele kapcsolatban, mégis amikor felhívtam, kiírta nekem a telefonomon az ő nevét. Amikor visszahívott, szintén a nevét írta ki, nem a számát, pedig nem lett elmentve sem a szám, sem a név.
2020. okt. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"De én ( a hívó), hogy tudom beállítani, hogy a nevemet vagy cégnevet stb. írja ki a hívott fél telefonja?!"

Első feltétel: elolvasod a leírást amit linkeltem.

Második feltétel: Samsung telefon

Ha valamelyik nincs meg a kettő közül, nem fog menni.

2020. okt. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Samsunng, de nem tudom beállítani rajta.
2020. okt. 19. 20:17
 8/8 Attila_the_hun válasza:
Vállalkozás esetében a Google-ban regisztrált cégek nevét minden esetben kiírja a hívott fél telefonján. Ha én a céges telefonról hívok valakit, az nem csak a telefonszámomat látja, hanem a cégem nevét is.
2023. okt. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!