Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik szolgaltato eri meg a...

Melyik szolgaltato eri meg a legjobban?

Figyelt kérdés
Új telefonszámot szeretnék csináltatni,csak nem tudom melyik szolgáltatóhoz menjek,illetve melyik szolgáltató adja a legjobb kedvezményeket pl:telefonbeszélgetés vagy mobilinternet kapcsán.

2020. okt. 19. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Először is; telefonálsz vagy internetezel többet? Mert vannak olyan csomagok ahol korlátlan telefonálást de kevesebb internetet adnak mellé vagy fordítva. Ez alapján lehet csak javaslatokat adni neked. De nézz be a szolgáltatókhoz és nézd meg az ajánlatukat.
2020. okt. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
66%
Egyrészt teljesen nyilvánosan, többnyire még érthetően is megtalálhatóak a szolgáltatóknál az elérhető díjcsomagok. Másrész a telefonhasználati szokásaid erősen befolyásolják azt, hogy hol melyik csomagot érdemes választani. Tehát erősen kétlem, hogy a megadott információk alapján tippelésen kívül másképp meghatározó információt lehetne adni.
2020. okt. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak oldalak, melyek többé-kevésbé releváns információkat tartalmaznak és telefonálási szokásaid megadása után próbálnak ajánlani szolgáltatókat.

Nézd meg ezt:

[link]

Lehet több hasonló is van.

2020. okt. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Keress egy megbízható flottát. Nekem pl. 2.500Ft/50db sms,fél giga internet, 200perc/hónap hívás benne van az árban. Talán 4-5 ft/perc utána ha kimerítem a keretet. Flottán belül ingyen beszélgethetsz. voda
2020. okt. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen keress flottát, az a legolcsobb. nekem 7100 forint a korlátlan hivás, korlátlan sms, korlátlan net, külföldi net pedig 22 gb/hó.
2020. okt. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!