Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek aminek...

Csokigta kérdése:

Milyen telefont vegyek aminek nagyon jó az antennája/térereje?

Figyelt kérdés

Olyan telefont szeretnék, amibe elég erős antennát szereltek. Volt egy

Huawei P30 Pro és nagyon jól tudtam fogni a jelet, és a térerő is nagyon jó volt mindeütt, a raktárba, de még a pincébe is. Viszont azóta váltottam egy Galaxy S20 Ultrára, ami elég vissza esés volt, mert ami a P30 Pro-val bejött az az S20 Ultrával csak E-vel jött be. Most egy Mi10-em van de az se az igazi. Szóval szerintetek milyen telefont vegyek, amibe erős antenna van? Hol tudnák ennek utána nézni, vagy váltsak vissza Huawei P30 Pro-ra? Azzal sehol nem volt gond a mobil net, se a térerő. Köszönöm előre is mindenkinek.



2020. okt. 21. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor minek cserelted le?
2020. okt. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés, egy ideig én is kerestem összehasonlításokat erről, de kb. semmit nem találtam. Igazából már rettentesen unalmas, hogy kb. minden tesztben ugyanazt mondják el, és nem térnek ki pl. se a térerőre, se a mikrofon minőségére, se a beszédhangszóró minőségére és egyik-másik telefonba mégis az előbb felsoroltaknak SZUTYOK a minősége, másokban meg jó.
2020. okt. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem csak az antennától függ, hanem a szoftvertől is. Még a 3G korszakban rengeteg olyan hely volt, ahol a telefonom átváltott Edgere, ami maximális térerőn jött, de a természeténél fogva lassú. Erőltetett 3G módban viszont ugyan ott simán jött a 3G, igaz 0-ás térerőt jelzett, de gond nélkül ment és gyors is volt.
2020. okt. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ez fogós kérdés
2020. okt. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát jó kérdés, hogy mért cseréltem le, mindig kell jobb, bár igen, elég nehéz kérdés.
2020. okt. 21. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!