Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 11 kijelzője tényleg...

Iphone 11 kijelzője tényleg olyan rossz és nem támogatja az 1080p videókat?

Figyelt kérdés
Egy olyan kijelzőről váltanék, ami 1080 x 2280 pixeles, és 432 ppi-s. Az iphone felbontása egy kicsit kisebb, illetve +100 ppi-vel kevesebb is. Egy 2 éves huawei telefonról van szó, ami anno feleannyiba került, mint az Iphone 11-es és nem tudom, hogy megéri-e a cserét. Állítólag az apple nagyon szép lcd kijelzőket csinál, de sajnos nem volt lehetőségem összehasonlítani őket, így nem tudom, hogy hol szebbek a színek. Illetve az is érdekel, hogy mivel elég gyakran nézek YT-n videókat, tényleg igaz, hogy az Iphone 11 nem támogat 1080p60-as videókat? Mert az így elég nagy visszalépés/csalódás lenne, tudván, hogy ennyiért vesztegetik.

2020. okt. 22. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az apple nem csinál semmiféle LCD kijelzőt, a Samsungtól vette a 11-es szériánál.
2020. okt. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy felbontásbzi, és nem egy 11 Pro mellett nézed, akkor nem fogod észrevenni, hogy nem olyan jó a kijelző felbontása.
2020. okt. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fényerő, színek, kontraszt meg minden más nagyon rendben van, emiatt a kijelző az szép annak ellenére, hogy kicsi a felbontása. De szerintem nézd meg MM-ben vagy Alzánál vagy akárhol, hogy megfelel-e neked az a kijelző.
2020. okt. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A kijelzőt, ha mellétartasz egy jobbat észre fogod venni, de amúgy egyáltalán nem zavaró.

Nekem is iPhone 11-em van, én csak ajánlani tudom;)

2020. okt. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

miért ne támogatná az olyan vidiket? xd

támogatja

különben nem dobná fel a yt

samsungtól veszi a kijelzőt

de tényleg jó minőségű kijelző ez

fényerőbe nem tud annyit

de mellé raksz egy oledet nem igazán látsz különbséget

napsütésbe a fényerő miatt érzékelhető a dolog

2020. okt. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!