Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül gyorsan az iphone...

Miért merül gyorsan az iphone 11 prom?

Figyelt kérdés
Udv! Valamiert gyorsan merul a telefonom, az akksi kapacitasa 97%-on van, es alig van rajta fenyero kb a negyede es a nap vegeig nem birja ki, van olyan hogy ma is 3 ora kepernyoidovel 59%-on vagyok, az lehetseges hogy az miatt ilyen az akksi mert nem a 18w-os toltovel toltom hanem csak az 5-el? Illetve mi miatt merul ilyen gyorsan?

2020. okt. 20. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

11 pro tulaj vagyok én is.

Ez nem gyors merülés

A képernyőidő kb oké. Az több mint 6 óra teljes merülésig.

nekem is kb ennyit tud, 98% az akksi - 1 év után.


A beállításokon belül a képernyőidőnél és az akkumulátornál tudod megnézni mi az ami meríti az akkut.

sok háttértevékenység tudja meríteni. Például ha sokat fotózol akkor az meríteni fogja, mert igyekszik az arcokat felismerni a képeken például és ezt a háttérben teszi, és ezért meríti az akkut.

de ezt látod az akkumulátorok menüpont alatt. nézd meg mi az ami sokat fogyasztott az elmúlt időszakban - a legfelső sorban látod.



én össze-vissza töltöm, hol az 5w-os vezeték nélkülivel, hol a 18w-ossal, hol powerbankkal. ez nem rontja az akku állapotát.

2020. okt. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
Ez ennyit tud
2020. okt. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kikapcsoltam a sirit es a alk frissitest hatterben es most vagyok 68%-on 4óra 20p képernyő idővel úgy hogy reggel húztam le a töltőről.:D
2020. okt. 21. 16:19
 4/4 anonim ***** válasza:

ez teljesen korrekt képernyő idő

más androidos is 1-2 órával tud többet

én idei SE m 5 órát nyom

2020. okt. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!