Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen belépőszintő okostelefo...

Milyen belépőszintő okostelefont vegyek anyukámnak amit könnyen tud használni 25000ft ig?

Figyelt kérdés
2020. okt. 22. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

25000 alatt nem nagyon találsz jólműködő gyors okostlenefont. Ennyi összegért én a felujított nokia 3310-est tudom ajánlani, de ha érintőkijelzőset szeretnél, jobban belekell nyúlnod a tárcádba.

Remélem valamennyit tudtam segíteni!

2020. okt. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Aránylag ezek jók:


[link]


[link]


[link]


Hát amúgy nem túl színes a választék, max 2GB RAM, 16(talán 32)GB tárhelyes telefon van, ezek még használhatóak is...

2020. okt. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Én azt monanám, rakj hozzá még egy tizest és úgy tudsz venni egy Redmi 7A-t.

Tapasztalat, az áráért nincs rendesebb telefon.

2020. okt. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ennyiért ne nagyon számíts jóra, noname márkás és/vagy MediaTek processzoros telefonok vannak csak, egyik sem valami jó opció! Anno a Doogee volt feltörekvőben lévő márka, de addig nem jutott, mint manapság a Xiaomi, és ár-érték arányát nézve a Doogee F5 egy "filléres szörnyeteg" volt, ahogy nevezték, legfeljebb csak azt tudom ajánlani ha 25 ezer a plafon, de olyan sokmindenre ne számítsatok tőle! Főleg mivel MediaTek van benne, de azért 1080p kijelző és 3 GB ram mindössze 23 ezerért az Emagon - egész jó vételnek tűnik!

De ha egy igazán jó telefont akartok, akkor tegyél még hozzá 10 ezret, és a Sony Xperia X már egész komoly vétel 35 ezerért!

2020. okt. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Baribar válasza:

Szerintem is tanácsosabb még rászánni egy pár ezer forintot. Hosszabb távon egy csúcs márkáju telefon kifizetődöbb, mert többet tart, megbízhatóbb.

Az e-magon most árleszállítás van, ajánlanám a Huawei Y5-öt, 32990 forintért. De az előző hosszászoló általt említett Sony Xperia is jó választás lenne.

2020. okt. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Ha idősebb az anyukád és csak telefonálni akar majd vele akkor felesleges az okos telefon, én inkább egy régebbi típusu összecsukható kagyló telefont ajánlanák neki. Nem tudja elnyomkodni, kicsi, összecsukható, nem karcolja össze, és könnyű.
2020. okt. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!