Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezhet, hogy elhajlott két...

Létezhet, hogy elhajlott két tű az iPhone XS lightning-csatlakozójában?

Figyelt kérdés

Ma vettem észre, mikor közvetlen fényben néztem a csatlakozót, hogy van-e benne szösz, vagy ilyesmi, hogy csak 6 tűn verődik vissza a fény egy sorban, és 2 mintha kicsit hátrább lenne hajolva (tehát nem abba az irányba, amerről csatlakozik a kábel).

Sehogy sem tudtam lefotózni sajnos, mert az istenért sem látszik egyik képen sem a dolog.

Ez mennyire normális? Vadi új telefon, alig 2 hónapos, nem volt igazából bele sem piszkálva, töltéssel nincsenek gondok, fülhallgatót is érzékeli rendesen, csak mégis furcsa látvány.


2020. okt. 23. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha bedugod és tölt akkor nincs semmi baj addig
2020. okt. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
piszkáltad? működik? könnyen be tudod dugni a csatlakozót?
2020. okt. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem piszkaltam, toltes, fulhallgato - tehat minden -, mukodik, igen. Nem vettem eszre, hogy nehezebb lenne csatlakoztatni a kabeleket.
2020. okt. 23. 15:57
 4/4 anonim ***** válasza:
62%
akkor menj el szemészhez!
2020. okt. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!