Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi redmi 9 telefonra lesz...

Xiaomi redmi 9 telefonra lesz több választék telefontokokból?

Figyelt kérdés
Mivel még úgymond elég új telefon, talán ezért nincs még rá annyi tok. Általában egy telefon megjelenésétől kezdve mennyi időre kezdenek többféle tokot gyártani?

2020. okt. 24. 14:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%

En se talaltam meg Wishen sem redmi note 9prora.

Szerintem kb 1-2ev.

2020. okt. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

Annyi tok van mar most mindegyikra h borzalmas, ne kis boltokat nezz hanem nagy online piacokat mint ebay es tarsai.

Nekem mix 3 van, siman talalok ra tobb tucatot egy perc alatt. Anyamnak redmi note 9 prot vettem piros tokot akart ra es kb 2perc alatt talaltam is habar a gyari tokja eleg jo volt igaz nem flipflop.

2020. okt. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Utolso, lecci linket irjal mar!

Mert a Wishen sincs redmi note 9 es 9prora! Legalabbis normalis! Sima egyszeru, egyszinu, semmit erot en is talaltam 3-4ezrert.:D

2020. okt. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
most note9 v note9 pro? nem mindegy
2020. okt. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
De, tok m1 mivel egyszerre jott ki.🤣
2020. okt. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hát egyáltalán nem mindegy, mivel a note9 nek van háttul ujlenyomat olvasója a note9 pronak meg oldalt van. Így ezeknek külön helyet hagynak a tokon, és ha rosszat rendelsz már is nem tudod használni...
2020. okt. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen, ez teny. De nem az volt a kerdes hogy melyikre milyen tok kell!

Hanem hogy miert nincs a piacon!

Ami szinten teny, hogy nincs.

2020. okt. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
már miért ne lenne a piacon írtam, ebay,banggood és ezer hasonlo oldalon tömve van minden tokokkal és nem jön meg lassabban ha csak nem kinábol rendelsz de azt kiirja az oldal h mikorra jön meg
2020. okt. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ok! Linkeld be lecci a konkret oldalt a redmi note 9prora! De ne egyszinu tucat, gagyit ami 3-4-5ezer ft!
2020. okt. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Banggood-on sincs semmi, most neztem Csak a snasszok, egyszinu, nem divatos, semmi dizajn.
2020. okt. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!