Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi redmi 9 telefonra lesz...

Xiaomi redmi 9 telefonra lesz több választék telefontokokból?

Figyelt kérdés
Mivel még úgymond elég új telefon, talán ezért nincs még rá annyi tok. Általában egy telefon megjelenésétől kezdve mennyi időre kezdenek többféle tokot gyártani?

2020. okt. 24. 14:28
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Bakker, nem note 9 és társairól beszélek, hanem SIMA redmi 9. Online boltokban keresem, bírom, hogy Xiaomi redmi 9 tokok, és note 9-re kiad milliónyi tokot, de redmi 9-re nincsen annyi. Nem mindegy hogy note 9 vagy sima redmi 9. Azzal tisztában vagyok hogy a többivel Dunát lehetne rekeszteni, de az enyémre nem találtam olyat amit szeretnék. Fekete üveg hátlapú tokot szeretnék.
2020. okt. 25. 10:26
 12/13 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

Ez kb 1perc alatt adta ki a google telefonrol, gep előtt meg 10x ennyi lenne. Nagyon sok van meg szerte eu ban uk ban meg erre arra. Nemelyik kinait is erdemes megfontolni mert eleg jol neznek ki.

2020. okt. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, én valahogy nem találtam ezt.
2020. okt. 25. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!