Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Redmi note 9 pro gyakran...

Redmi note 9 pro gyakran leakad ha írok, miért?

Figyelt kérdés

Kaptam egy ilyen telót, és ha itt gyakorin írok pl. leakad és ki kell nyomnom a képernyőt majd újra feloldani és tudok tovább írni.


1ram-os Huawei nem csinált ilyet 3 évig miután a tesóm előtte 3 évig használta napi 10 órákat :D


Sem a Samsung A10 ami egy 30 ezres alap telefon. Ez meg valami 80 ezer és xiaomi mint a fedélzeti kamerám amit nagyon szeretek mert képzeljétek 14 ezer volt és wi-fis tehát ha látok valamit akkor megállok lementem mobilról úgy , hogy hozzá sem nyúlok a kamerához, nem mint a concorde hd79-nél, hogy lementem addig foglalja a helyet majd otthon kiszedem az sd kártyát aztán lementem. Csak mondom, hogy ez nekem új, de most ebbe a drágább telóba ezért csalódok.



2020. okt. 25. 01:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és a töltője más, meg gyorsabb. Hogyan használjam? Tehát merítsem le 10 százalékra ( nem találom a százalék jelet billentyűn) és utána 100-ra? Samu- úgy használtam, hogy naponta fennhagytam töltőn éjszakára mert nem hozzá való töltő lassan töltötte.
2020. okt. 25. 01:26
 2/11 anonim ***** válasza:
Használd a Samu toltojet azt lassan tölti :)
2020. okt. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem ez valami szeria hiba lehet! Nekem is leakad irasnal, vagy olvasasnal is, videonezesnel. Maga a kepernyo akad le, befagy. Es csak ha kinyomom a kepernyot akkor javul meg.😤

Eleg zavaro...en sem ertem mi lehet ez.

2020. okt. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Cserelj böngészőt. 2019 05 hó körül jött ki az frissítés amivel csinálja de úgy tűnik hogy csak Chrome alatt. Különben nemcsak xiaomi csinálja hanem még jópár telefon de idegesítő.
2020. okt. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Brave böngészőt használom. Nem jó bele a Samu töltője az a baj. Ennek ilyen mágikus töltője van mert piszok gyorsan tölti.


De jó, fél fizetését valaki kifizeti erre aztán leakad mint egy 2009-es 10 ezer forintos táblagép. Remek. :)

2020. okt. 25. 11:28
 6/11 anonim válasza:
Több mint valószínű hogy a szoftvert miatt. Nekem Note 7 van lassan két éve. Tökéletesen működött eddig, pedig sokat használom. Jatszok, netezek, filmezek, stb. És az utolsó frissítés óta nekem is ezt csinálja, de csak a böngészőkben
2020. okt. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Ennek ilyen mágikus töltője van mert piszok gyorsan tölti."


úgy hívják gyorstöltő és nagyobb teljesítmény leadására képes. a "normál" töltők 5-10 Wattosak. tehát annál gyorsabban tölt minél nagyobb wattos. ehhez a típushoz mellékelnek ilyen gyorstöltőt kb 30 Wattosat,ha jól tudom. a telefonnak is képesnek kell lennie a gyorstöltés fogadására,és ez a telefon alkalmas, bár manapság már egyre inkább alkalmasak, hisz a redmi sem egy csúcstelefon és mégis tudja.

2020. okt. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

itt van róla magyar teszt és a hozzászólási lehetőség, ahol meg tudod tárgyalni a többi ilyen telo tulajjal a problémáid :)

[link]

2020. okt. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7es vagyok.

a cikkben van benne " maximum 22,5 wattos gyorstöltőt találjuk, amiből az eszköz 18 wattot fog fel."

2020. okt. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szia, megoldást nem tudok a problémádra, viszont nekem is ilyen telóm van és soha nem ütköztem ilyesmibe, nálam tökéletesen,gyorsan fut minden...mielőtt mèg lehordanád az egész márkát. Frissits vagy kérdezz meg egy szakmabelit.
2020. nov. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!