Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Poco X3 NFC telefon...

Xiaomi Poco X3 NFC telefon tényleg gyárilag dobál be reklámokat? Akinek van ilyen telefonja, az leírná, hogy milyen gyakran, és mikor dobja be ezeket?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik a telefon, de ez az egyetlen dolog ami kicsit visszatart. Videókban hallottam, hogy állítólag a rendszer dobál be reklámokat, például appok letöltése után stb.

Ez milyen gyakori, és milyen esetekben dobja fel? Idegesítő, vagy megszokható?



2020. okt. 23. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg, de ki lehet kapcsolni:

[link]

2020. okt. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ki lehet kapcsolni ezeket a reklámokat (egyenlőre).
2020. okt. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy hete van meg, az AliExpressen vettem, de még soha nem volt "gyárilag dobált reklám". Igaz, a Google szolgáltatásain kívül semmit nem telepítettem rá. Ajándékba készül egy olyan rokonnak, akivel google-duo szolgáltatáson keresztül fogunk video-hívásokat bonyolítani. SIM nélkül, csak wifin. Ez tökéletesen megy rajta, és egy hete nem töltöttem az aksit. Napi egy-két teszthívással baromkodunk vele. Még 45% a töltés...
2020. okt. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!