Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 3000mah ereju power bank...

3000mah ereju power bank jonak szamit erdemes ilyet venni nem gagyi?

Figyelt kérdés
Es az 1000?
2020. okt. 26. 13:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Esetleg tudnatok ajanlni? [link] Ilyet keresek ami hordozhato teloval egyutt es lehet kozben hasznalni a keszuleket
2020. okt. 26. 13:37
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz viszonyitsd h a telefonodban mekkora aksi van, h legalabb 1x haben többször feltoltse. Amugy ettol függetlenül az 1000 meg a 3000 max akkor eri meg ha nagyon pici es tenyleg veszhelyzetnel dugod ra a cuccod h kibirja mig dugaljhoz ersz. De ha rendszeresen hasznalnad akkor joval nagyobb kapacitasura lenne szukseged 10k-20k mAh. Es ezek se dragak mar. De az olcsokat keruld mert hamar tonkremennek. Az olyanok amikre valami boduletes nagy szamot irnak pl 30k 50k 100k es ilyen 20euro koruli keruld.
2020. okt. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az iphonehoz tudsz szinte mindhez power/battery caset venni. Ezek olyanok mint egy tok kicsit nagyobb lesz tole a telefon de merettol fuggoen 1,5-2x feltoltik a telefont.
2020. okt. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen iphonehoz kellene de vagy oltari deagat talalok v gagyit :(
2020. okt. 26. 13:43
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez ennyiért nem éri meg. Én 10000mAh-s powe bank-et vettem 4000-ért. És nem gagyi vackot, hanem Xiaomi-t.
2020. okt. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ezzel kb 1x lehet feltölteni. egy kisebb iPhonet

az 1000-es kerüld el, az semmire nem elég


én az Asus Tenpowert ajánlom.

Igaz nem rakható rá a telefonra, de 3x feltöltöd vele elég gyorsan.

én úgy szoktam tölteni, hogy a zsebemben van a powerbank és kábellel töltöm a telefont ami vagy a kezemben, vagy a másik zsebemben van :D

2020. okt. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!