Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Illegális ha az én Apple Pay...

Illegális ha az én Apple Pay alkalmazásomhoz van adva a nővérem bankszámlája és azzal fizetek?

Figyelt kérdés

Nyílván az engedélyével. Anélkül nem is tudnám hozzá adni, hiszen kell megerősítő kód is.


Az a “baj” hogy az én ösztöndíjam, meg hasonló kis összegeim is arra mennek. Nem akarok külön bankszámlát mert túl drága.

Viszont a nővérem kártyája ugye legtöbbször nála van...

Az egy jó megoldás erre a problémára, hogyha hozzá adjuk az Apple Payemhez... Viszont nem tudom, hogy ez mennyire legális, illetve pl. ha vásárolok akkor a pénztárosnak kiírja a kártya tulajdonos nevét? Mert én fiú vagyok és az úgy elég furcsa akkor.



2020. aug. 8. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem illegális, szerintem nyugodtan használhatod úgy a kártyát. És nem hiszem, hogy kiírná a kártyatulaj nevét. Meg ha ki is írná, akkor se lenne belőle semmi gondod.
2020. aug. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nem
2020. aug. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

amúgy mitől drága egy bakszámla?


0ft-os is van


miért nem csinálsz egy Revolutot? hozzáadod a tesód kártyájáty majd mindig áttöltöd a pénzedet a saját kártyádra

2020. aug. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem illegális, csak is abban az esetben, ha nem engedte meg.

De ezt nem fogják tudni csak úgy kiszűrni. Bárkinek a kártyáját hozzáadhatod.

2020. aug. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Amennyiben a nővéred beleegyezett, abban az esetben semmi ileegalitás nincs benne. Ha megbízol a nővéredben, és ami mégfontosabb, ő is benned, akkor semmi baj nem fog történni.

2020. aug. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat...

Hát nem tudom, hogy mennyire van offos számla, vagy hogy ez pontosan mit jelent, de annó a nővérem is a fizetéséhez mért legalacsonyabb díjakat választotta, mégis minden hónapban levonnak valamire 1-2-3 ezer forintokat.


Nekem van, hogy egy hónapban összesen 14 ezer forint jön, nem tudom hogy van e olyan számla amire érdemes lehet ilyen kevés pénzt tenni önmagában és hogy mennyit látnék belőle akkor ténylegesen...


A Revolut nekem bizonytalannak tűnik, hogy egyáltalán meddig maradnak majd meg, de pl. most készülnek bankká válni, ha jól tudom... Szóval sok lesz még ott a változás.

2020. aug. 8. 19:41
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy amúgy, hogy még ösztöndíjat kapsz?

Nem szeretnék hülyeséget mondani, de én spec. OTP Junior számlával rendelkezek, és párszáz forintokat vonnak le tőlem az ösztöndíjamból például, vagy a nyári melós fizetéseimből.

2020. aug. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
17%

Nem illegális, csak kicsit ciki, hogy nincs saját bankszámlád, bankkártyád.


Mivel diák vagy, ingyenesen tudsz bankszámlát nyitni és az évi kártyadíj is max 4-5 ezer HU.

2020. aug. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
revolut esetleg...?
2020. aug. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Legális, édesapám és édesanyám is egy kártyát használ.
2020. aug. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!