Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek fog esni az...

Szerintetek fog esni az iphone 11 pro / 11 pro max ára?

Figyelt kérdés
Az árakat tekintve úgy vettem észre, hogy egyre inkább nő a minimum ár, nem pedig csökken. Szerintetek van rá esély hogy november közepére esik az áruk?

2020. okt. 29. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyot esni biztos hogy nem fog. Nőni pedig valószínűleg azért nő, mert a forint romlik.

Inkább az új szériát fogják fölé árazni.

2020. okt. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanerre spekulálok én is, azt vártam hogy ha kijön a 12, akkor a 11 megcsúszik árban lefelé, és akkor lecsapok rá. Az a baj, hogy a 12 nagyon drága lett, nem annyiért debütált itthon mint anno a 11. Szóval azt hiszem fel fogom adni, sőt a 12 árát nézve már nem is olyan drága a 11. Az ok amiért én januárig mégis kivárok, az a garanciális szabályok változása, januártól legalább 2 év, de ha akkor 250e fölött lesz még akkor 3 év gari lesz rá, szemben a mostani 1 évvel. Ezt már megvárom.
2020. okt. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%

Valamelyik marha töröltette a válaszom.


Azért is még egyszer: nem fog sokat esni, mert a sok nyálcsorgató birka veszi, mint a cukrot, mert ájfóón

2020. okt. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a 11 prot már nem forgalmazza az Apple, úgyhogy már csak a raktárakban lévő készletet lehet megvásárolni.

Szerintem valamennyit fog csökkenni, mert senki nem akarja majd a sok10milliós raktárkészleteket tárolgatni. Ha nem csökkenntik az árát és kb ugyanannyiért adják mint a 12-t akkor sokan inkább a 12-t fogják venni.

2020. okt. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már csökkent a 11 ára. A 11 pro-t már nem forgalmazza az Apple, annak nem csökkent az ára.
2020. okt. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!