Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezt a telefonom?

Miért csinálja ezt a telefonom?

Figyelt kérdés

Egy huawei y6 om van 32 gb ebből 21 foglalt, amit 1 év alatt telítettem be.


Nagyon laggol.:

A googlebe egy weboldalt tudok megnyitni, utána kikell lépni az egész alkalmazásból.

Ugyan ez van a tiktok és az instgarammal is. Csak ezeket használom jóformán.

A billentyűzet sem úgy müködik ahogy kéne.

Sokszor kikell kapcsoljam, vagy újra indítanom, mert egyszerűen nem lehet vele bírni.

Hiába takarítok, törlök ki dolgokat, szinte semmit nem változik.


2020. okt. 30. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:

A y6 egy belépőszintű telefon, kevés memóriával, gyenge processzorral. Sajnos sokat nem lehet elvárni tőle.


Az alkalmazásokon belül töröld a gyorsítótárazott adatokat, valószínűleg már teli van szeméttel. Kapcsold ki az automatikus frissítéseket, ez némileg tud javítani a gyorsaságon. Figyelj arra, hogy ne nagyon fusson több alkalmazás a háttérben, viszont fontos, hogy amiket használsz, azok vígan elvannak, nem kell kilövögetni őket, mert amikor újra elindítod, akkor ahhoz több erőforrásra van szüksége mintha csak a háttérből betöltenéd. Ez egy régi, berögzült szokás a droidosok körében, de a rendszer nem hülye, kilövi azt, amit már nem tud kezelni.


Ha más nem, a gyári visszaállítással még segíthetsz, de ahogy írtam, a y6 nem sok mindenre való, illúzióid ne legyenek.

2020. okt. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi.


Amúgy nem is várok el tőle sokat csak h normálisan müködjenek az alap dolgok, h ne kapjak ideg bajt xd

2020. okt. 30. 21:00
 3/4 anonim ***** válasza:

1-es válaszoló vagyok


Én egyébként mindenkit próbálok lebeszélni ezekről a telefonokról. Tudom, hogy ma Magyarországon a népesség többségének gondot okoz 70-80 ezer forintot kiadnia sajnos, de ebben az ársávban már kapni korrekt készülékeket. Ez alatt tényleg marad az idegbaj. :)

2020. okt. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudnék venni egy samsung 20 at csak anyám lebasz, h minek.
2020. okt. 31. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!