Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az lg miért hanyagolja el...

Az lg miért hanyagolja el ennyire a saját telefonjait?

Figyelt kérdés

Adott egy LG K40 telefon, a Smart Word-ben vannak témák, de egyiket sem engedi letölteni. Illetve van 2, amit letölteni ugyan le lehet, de beállítani ezeket sem engedi. A többi témát is csak "icon" szóra keresve dobja ki a találatoknál, de hozzá sem lehet érni 🤷🏻‍♀️


[link]


[link]


[link]


2020. okt. 31. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Az LG-nek ideje (lenne) kivonulni a mobilpiacról.
2020. okt. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2020. okt. 31. 21:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ezt a kérdést fogom linkelni majd annak aki az ájfónt szidja.

nem elég legyártani egy telefont, a support is fontos!

az lg-nél nincs támogatás... megcsinálták, eladták a telefonjaikat, aztán a felhasználó csináljon vele amit akar.

ha nem tetszik, vegyél másik telefont!

2020. okt. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

K széria alsókategória, a legjobb modell is talán középkategória. Sajnos az LG már nagyon elveszett eb a mobilpiacon, pár éve is az volt, ma meg már.. Én megjelenés után pár hónappal vettem akkor G6-ot, ami akkor "csúcs" modell volt, messze az egyik legjobb mobil volt kézbefogni a kialakítása, és az anyagminősége miatt. Még a multimédia az erősségük, sőt merem azt mondani, hogy legjobb a mobilpiacon, de a szoftveres részük, és vele együtt a szoftvertámogatás.. messze a legrosszabb.

Olyan szinten nem tartják az értéküket, hogy 1 év után 30.000Ft-ba tudtam eladni a közel másfél éves csúcsmobilt, amit közel 200k-ba vettem, tehát röhej.

2020. okt. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs megfelelő támogatás mögötte. Ki tudnak adni elég jó ár érték arányba telefont, de nem erőltetik annyira, mert csúfos vége lett eddig mindig. Lg-t elkell engedni lassan, ha nem változtat a stratégiáján mobilok terén, akkor megy a levesbe. Ez nem meglepő az elmúlt 1-2 év alapján, amikor a huawei és a xaomi is jobbat tud nyújtani.
2020. okt. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Na azért a xiaomi is jobbat tud nyújtani mondatba belekötnék :D


Egy xiaomi telefonról váltottam erre, ami papíron jobbnak kellett volna legyen és állítólag "a kategória leggyorsabbja".

Ez a telefon ezerszer jobb teljesítményben, valamint a xiaomi nem a legjobb példa a bugos rendszerével.

Lépten-nyomon lefagyott, minden baja volt. És lehet mondani, hogy ez alsó kategória, de nem véletlen innen választottam. Nincsenek nagy igényeim, de a xiaomi ezt sem tudta kielégíteni ebben a kategóriában (lg viszont igen és nem, nem vagyok lg fan, aki bármennyire is szar, akkor is védené. Elég gáz, hogy ilyen alap dolgot nem támogat, mint téma. De ha csak ez a bajom vele, még mindig jobb, mint a xiaomi telefonja ebben a kategóriában, ami mindentől haldoklik), valamint ismerősök és ismerősök ismerősei is rendszeresen panaszkodnak a DRÁGÁBB (értsd 100K+, elvileg csúcskategória) xiaomi telefonjukra, hogy lefagy, laggol, stb.

2020. okt. 31. 22:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, iphonet kell venni, vagy samsungot. Huawei volt még az egyetlen értelmes alternatíva, úgynevezett arany középút, de ugye kicsinálták.
2020. nov. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!