Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ip68 menyire bírja a klóros...

CPHfighter kérdése:

Ip68 menyire bírja a klóros vizet?

Figyelt kérdés

Vettem egy Cat S62 pro telefont, és szeretnék csinálni vele vízalatti képeket. Sima csapvízben kipróbáltam, de a klórt nemtudom, hogy bírja-e. Akinek van valami tapasztalata az jelezze.

Köszönöm



2020. nov. 3. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hosszútávon nem jó neki, a tömítéseket "hamar" megeheti. De ha használod, erősen ajánlott sima édesvízzel lemosni.
2020. nov. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
A csapvíz is klóros szal...
2020. nov. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a csapvízt klórral tisztítják, de nem annyira klóros. Nem ajánlott rendeltetésének nem megfelelően használni. Egyébként szerintem ez a catnek nem pont a robosztikus ütésálló strapa telefonjuk, hanem a cica mica pláza kivitel szóval ez pláne nem bírná.
2020. nov. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azip védelem és a vegyszerállóság külön dolog.
2020. nov. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!