Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Xiaomi redmi telefonok...

A Xiaomi redmi telefonok tényleg erősen sugároznak? Barátom venni akart egy redmi 7A-t még régebben és azt mondták neki a boltban, hogy nem ajánlják a redmi szériát mert erősen sugároz és káros.

Figyelt kérdés
Én egy Xiaomi Redmi Note 8T-t szertnék most venni, mert az előző telefonom tönkrement, de így nem tudom, hogy megéri-e ezt venni?

2020. nov. 4. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elektromos szmog létére még a világon egyetlen bizonyíték, egyetlen megbetegedés sem volt.
2020. nov. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És szerinted megéri venni Xiaomi Redmi Note 8T-t? 2 barátomnak is pont ugyanilyen van és azt mondják, hogy nagyon jó, viszont sok posztos látok (akár itt is gyakorin, akár facebookon is), hogy nem jó telefon stb...
2020. nov. 4. 14:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vele semmi gond, az adott árkategóriában nem kapsz jobbat.
2020. nov. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Miért nem olvasol el 1 tesztet vagy többet ahol olvashatsz konkrét dolgokat.

Nem a facebóóóókon beszólások alapján kell dönteni 60 ezres készülékről.


[link]

2020. nov. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Note 8T van, nagyon szeretem, a saját árkategóriájában a legjobb vétel szerintem.
2020. nov. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha nem zavar, hogy nincs értesítési LED.
2020. nov. 7. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Melyik az amelyik nem. Egyforma mind, a WHO ajánlásai szerint be van állítva, hitelesítve a maximum 2W-ra másképp forgalomba sem kerülhetne. Ez benne is van a dobozában.
2020. dec. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!