Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IOS vagy Android? Ki mit...

IOS vagy Android? Ki mit ajánlana? 16/f

Figyelt kérdés

Bátyám mindig iphone-os volt, idén augusztusban váltott Androidra.

Megvan még neki az összes iphone-ja ami volt, 5s, 6, 8 plus, és amit most cserélt le az az X.


Nem is indokolta meg különösen, vett egy Galaxy S20-at, azóta azt használja és azt mondja nagyon elégedett.



2020. nov. 6. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

próbáltam samsungot is, ios-t is, végül a MIUI vált be, nagyjából a kettő keveréke. egyszerű a kezelőfelülete, mint az IOS-nak, egyben végtelenül testre szabható, mint bármely Android.

manapság már nem igazán lehet csak erre a 2 csoportra osztani, mivel az egyedi android alapú rendszerek miatt már hatalmas különbségek vannak android és android között is, szóval szerintem nézz utána több android rendszernek is, mielőtt döntenél.

2020. nov. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Az android márka erősebb és tovább bírja a töltése, de ha az IOS't választod az meg sokkal szebb mint az android és ráadásul több helye van mint az android nak. Eszt mindenki egyedül dönti el.


IOS És az Android között mindig háború van de mind2 nagyon OP, válassz valamit

2020. nov. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tőled függ. Melyiknek tetszik jobban a kezelőfelülete, mi kell neked egy telefonban, mennyit költenél rá.

Az Ios sokkal zártabb rendszer, kevesebb lehetőséggel, de ezáltal biztonságosabb is. Kevésbé testreszabható, de egyszerűbben használható. Plusz az Iphoneok drágábbak is, mint az androidos telefonok. Ami még előnye az iphonenak, hogy sokkal értékállóbb és általában sokáig is kapják a frissítések a telefonjaik.

Úgyhogy neked kell mérlegelni, mi a fontosabb.

2020. nov. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Az a baj az ilyen váltásokkal, pl iphone x 3 éves telefon, s20 fél éves, és a fordítottja, s6ról iphone 12-re váltani ég és föld lesz, mindkét esetben.


Ilyenkor általában elkezdik szidni az előző rendszert (3 éves telefont).


Nincs már akkora különbség ezek között. Vedd amelyik tetszik. Én már évek óta androidot használok, és úgy vagyok most vele, hogy kiakarom próbálni az iOS-t újra.


Az s20 egy elég jó telefon amúgy.


Kérdés, hogy mennyit szánsz rá?

2020. nov. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
kb 1000 kérdés van erről a témáról itt, csak idén... olvass vissza! :)
2020. nov. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"ráadásul több helye van mint az android nak."


Miben?

2020. nov. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Nekünk is van mindkettő!

Az agyamra megy az iOS! Semmit sem tudsz csak úgy rádugni, semmivel nem működik csak a horror áru kiegészítőkkel, még a total Commanderrel is szórakozok hogy mi hol van benne, átláthatatlan! Android után!


Az Androidot megváltás használni az apple után!

Köszi, Halleluja

2020. nov. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
24%

Csak az Apple, az android benyel minden f*s virust (mondom ezt ugy, hogy SOHA nem neztem virusos oldalakat!), allandoan nyivakol, hogy nincs eleg tarhely pedig van rajta kb 5 alkalmazas. Atlathatatlan sz@r az egesz es tul is melegszik, eleg megnyitni a facebook alkalmazast...

Ha mazochista vagy es fel akarod kurni az agyad, akkor ajanlom csak.


Amugy meg iPhone. :D

2020. nov. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!