Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Betört telefon megjavítása...

Betört telefon megjavítása után a fél év gari a rendszerre is vonatkozik?

Figyelt kérdés
eltört, bevittem a sasmunghoz es fel ev garit kaptam ra. ez vajon arra is vonatkozik ha a a rendszerrel van gond?
2020. nov. 7. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
arra nem, mert visszaallitod a gyaribeallitasokat es jo lesz
2020. nov. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dehogyis. Jó is lenne, ha szélvédőt cseréltetnék az autón és a motorra is vállalnák a garanciát.
2020. nov. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. szerintem az nem eleg, mar egy honapja veszem eszre h valami baj van vele.

tunetek: mikor mi

azzal kezdodott h a lezaro gomb nem mukodott, vagy ha mukodott akkor nem lezart hanem megnyitott valami total mas alkalmazast, kesobb bongeszes kozben allandoan vibralt a kepernyo, konkretan hasznalhatatlan lett, most meg lezart allapotban ugy csinal mint mikor ki van kapcsolva es bekapcsolod (megjelent h samsung) egesz ejjel ez ment, most tudom hasznalni par napig jo majd megint elkezd valamit.


2. te tenyleg egy autot hasonlitgatsz egy telefonhoz? 😂

2020. nov. 7. 09:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Megpróbáltad a gyári beállításokat vagy csak mondod, h nem elég már? Amúgy az nem biztos tényleg, h szoftveres probléma lesz, ha a bekapcsológomb hülyén viselkedik. Amúgy ilyenkor a képernyőre adnak csak plusz garit, nem az egész telefonra.
2020. nov. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
egyelore nem mert eleg fontos letoltesek stb vannak most a telefonomon. meg egy honapig kellenének az adatok
2020. nov. 7. 10:35
 6/6 anonim ***** válasza:
A szervizben mit mondanak?
2020. nov. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!