Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik iPhonet ajánlanátok...

Melyik iPhonet ajánlanátok erre a célra?

Figyelt kérdés

Még sosem volt iPhoneom, általában Sonyt vagy vagy Samsungot vásároltam, középkategóriást, sajnaltam sok pénzt kiadni telefonra.

Nemrég viszont elkezdtem egy kisebb vállalkozást a szépségiparban és kb minden vendégemről képet készítek amivel majd hirdetem magam, szóval nagyon fontos, hogy ezek jó minőségűek és szépek legyenek.

A jelenlegi Samsung A50 telefonom úgy érzem nem az igazi, azok után, hogy keszitettem párat a vendégeim iphonejával...hat szemmel látható a különbség. Emiatt kezdtem el nagyon komolyan gondolkodni, hogy szerezzek be egyet, másképp eszembe se jutott volna.

Mivel nem volt még, nem tudom melyik lenne a jobb választás. Nyilván nem kell a legújabb, legdrágább, sőt...Arra nem is lenne keretem. A leglényegesebb a jó kamera, és persze hogy ne hagyjon cserben 1-2 éven belül. (Olyasmit hallottam,hogy a régebbi fajták idővel szoftver bajosok lesznek,nem tudom mennyire igaz ez?!)

A max keretem olyan 150-max 170ezer között van. Szerintetek melyik lenne a legjobb?


2020. nov. 8. 09:09
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Vagy ha van más márka is, amelynek a kamerája felér ezekhez, szívesen hallgatom. Kivéve a Huaweit, azt nem szeretnék.
2020. nov. 8. 09:21
 2/14 anonim ***** válasza:
Az új IPhone SE tokeletes lenne neked ár-értek arányban olcsó és új, van egy két dolog amiben le lett butítva de sztem így is megfelelő, anyukám cserélte le a telefonját erre és neki megfelel
2020. nov. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Használtan akarsz venni gondolom ilyen árkategóriában, akkor iphone XS.


Ha újonnan, akkor iphone se 2020.


Bár ennyi lóvéért kapnál talán egy használt s20at kis szerencsével, annak meg jobb kamerája van, mint ezekenek.

2020. nov. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk annyi nem lattam a hozzászólást hogy mas márkák közül egyiknek se olyan a kamerája mint az Iphonenak sajnos
2020. nov. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Hát ha van elég időd és tehetséged, akkor már egy fényképezőgép is kijöhetne ebből, bár fb- instára elég az a minőség amit egy iphone se csinál. Nálunk a körmös konkrét álványt és fényképezőgépet rakott össze, és olyan minőségű képeket csinál, az amúgy is művészi körmökről, hogy le a kalappal előtte és az ügyfelei is jobban osztják a műveit.
2020. nov. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább vegyél fényképezőgépet ugyanannyi mint egy iPhone és jobban fotóz
2020. nov. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
Mondjuk ha a fényképezés a fontos, akkor nem tudom miért pont Iphone. A Huawei a Samsung és általában a Xiaomi is előtte van a benchmark teszteken fényképezés terén.
2020. nov. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%
Támogatom az előző két hozzászólást, ebből a pénzből egy jobb fajta DSLR gép is kijön, ami merföldekkel lekörözi meg a legjobb mobil kameráját is. Viszont, ha valamilyen szürreális okból kifolyólag nem akarsz fényképezőgépet, hanem mindenképp mobilt, akkor ne az iPhone SE-t vedd, mivel másodlagos szenzor hiányában portré fotóknál (gondolom, te elsősorban ilyeneket akarsz csinálni) csak a mesterséges intelligenciára hagyatkozik a háttérelmosásnál, ami nem lesz olyan szép mint pl egy iPhone xs esetében
2020. nov. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Emberekről, selfiket stb általában az iphoneok fotóznak a legjobban.
2020. nov. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Van már dslr gépem, viszont eléggé időigényes lenne naponta átvinni az adatokat laptopra(ami van nekem már 6 éves és eléggé lassú,elavult) majd ezeket átrakni telefonra és fel Fbre,Instara...

Az A50esem kijelzője meghibásodott, és a drága javítás helyett úgy gondoltam inkább veszek mást/jobbat... Így ha már cserélek olyat vennék, hogy tökéletes legyen a képek szempontjából is.

2020. nov. 8. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!